4 nowe programy stand-upowe do obejrzenia na żywo

0

Nieubłaganymi krokami zbliża się jesień, a razem z nią sezon stand-upowy. Dla komików przerwa letnia jest często dobrym momentem na pisanie żartów, tak żeby móc ruszyć po wakacjach z nowym programem. Już teraz chcemy Was zaprosić na 4 nowe speciale.

Magda Kubicka – Patrz przez palce

„Patrz przez palce” to już 4 solowy program Magdy Kubickiej, która stand-upem zajmuje się od 6 lat. Dzięki poprzednim materiałom – „Nie o taką Polskę walczyłam”, „Love me Tinder” i „Każdy ma swoje Wejherowo” Magda zdobyła licznych fanów. Niedawno pochwaliła się, że na Facebooku ma już 120 tysięcy obserwujących, a na YouTube przekroczyła łącznie 10 milionów wyświetleń. Z nowym materiałem od sierpnia do września pojawi się w co najmniej 19 miastach m.in. w Warszawie, Gdańsku, Radomiu i Siedlcach. Wejściówki w cenie 50 zł można kupić tutaj.

Olka Szczęśniak – Skąpiec poznawczy

Swoim sukcesem w mediach społecznościowych podzieliła się również Olka Szczęśniak. Jej ostatni program „Wszyscy jesteśmy hipokrytami” już w czerwcu przekroczył 3 miliony wyświetleń na YouTube, a potrzebował do tego jedynie 3 miesięcy. Obecnie przebił już „Dystans krytyczny”, który od 4 lat znajduje się na kanale stand-uperki i zbliża się do wyrównania rekordu „Zespołu HAJSpergera”, czyli speciala sprzed dwóch lat. Zachęcona takimi wynikami Olka ogłosiła, że rusza w trasę z nowym programem. Ze „Skąpcem poznawczym” pojawi się do końca września w co najmniej 15 miastach, na razie głównie w północno-wschodniej Polsce. Bilety w cenie 60 zł można kupić tutaj.

Grzegorz Dolniak – Lifehack

W lipcu Grzegorz Dolniak występował m.in. w Łodzi, Toruniu czy Bydgoszczy, gdzie testował nowe żarty. Na początku sierpnia przerwał testy i ogłosił, że jest już gotowy, aby oficjalnie ruszyć w trasę z nowym programem. Podróż po odjechanych życiowych obserwacjach jednego z najbardziej ekspresyjnych komików w Polsce rozpoczyna się 8 września w Grójcu, a wejściówki rozpoczynają się od 59 zł i można je kupić tutaj. Radzimy się jednak śpieszyć, bo już teraz sold out widnieje przy październikowych występach we Wrocławiu czy Przecławiu. Na szczęście komik z programem Lifehack wystąpi do końca roku co najmniej 40 razy, w tym także w Holandii i Wielkiej Brytanii.

Jasiek Borkowski – Jasiński Dwa

Z nowym programem w Polskę wyrusza także Jasiek Borkowski. W ostatnich latach stand-upera z warszawskiego Ursynowa mogliśmy oglądać przede wszystkim na łączonych występach z innymi komikami. Teraz nadszedł czas, żeby pokazać się solowo z programem o nazwie „Jasiński Dwa” wraz z supportem w postaci Waldka Nowaka. „Bardzo wyluzowany nerwus i bardzo nerwowy luzak” odwiedzi we wrześniu 11 miast m.in. Wrocław, Zieloną Górę, Bydgoszcz czy Poznań. Bilety w cenie 35 zł można kupować tutaj.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj