Drugi mecz Komicy vs Raperzy

0

W 2020 roku miał odbyć się trzeci mecz stand-uperów z raperami organizowany przez Adama Van Bendlera i Psią Krew. Niestety z wiadomych przyczyn nie doszedł on do skutku. Nie oznacza to oczywiście, że fundacja w tym roku pozostaje bierna na los zwierząt.

Jedną z najnowszych inicjatyw Psiej Krwi jest zbiórka na aplikację Animal Helper, dzięki której można będzie zgłaszać zaobserwowane przypadki krzywdy zwierząt. Na temat moment udało się zebrać ponad 10 000 zł, a dołączyć do zbiórki można tutaj.

W ramach promocji aplikacji na YouTube pojawił się skrót meczu komików i raperów z 15 września 2019 roku, którzy skomentowali w swoim stylu niezawodni Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

Skład komików:

Rutkowski, Giza, Ruciński, Pacześ, Banaś, Van Bendler (C), Krajewski, Chałupka, Stramik, Ozimiński, Milaszewski, Siemaszko, Szulowski, Borkowski, Modzelewski, Minkiewicz, Zalewski, Borkowski, Kołecki, Puzyr, Sumowski, Poźniak, Bakteria, Korbel, Kucharski, Jakszewicz, Gadowski, Waberski, Dolniak, Pięta, Petryka, Sikora, Filipkowski, Skóra, Marczak, Mazur, Pertkiewicz

Skład raperów:

Paluch, Joda, Plan Be, Tymek, Vixen, Avi, DJ Decks, Jan-Rapowanie, Lanek (C), Yurkosky, Mata, Adi Nowak, Te-Tris, Wac Toja, Czarna Owca, Ignacik, Wychnowski

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Skomentuj