Stand-up Hunter ocenia Zoba Co Jes Rafała Paczesia

0

Stand-up Hunter nie zwalnia tempa. W ostatnim czasie recenzowała “Seks, Drags i Kredyty” Rafała Rutkowskiego, “Anatomię” Michała Lei i “Enzymy i Pioruny” Piotrka Szumowskiego. Tym razem YouTuberka wzięła pod lupę “Zoba Co Jes”, czyli aktualny special Rafała Paczesia.

Idąc na występ Rafała Paczesia oczekiwałam licznych dygresji, skrzywionych porównań i przekraczania granic – mówi Stand-up Hunter, która miała bilet na występ komika na warszawskim Torwarze.

Moim zdaniem występy Rafała Paczesia są może nie tyle gorsze, co atmosfera jest inna. Wynajmując największe sale w Polsce zatraca kontakt z publicznością. Jako widz lubię mieć poczucie, że uczestniczę w danym występie albo widownia jest zaangażowana w żarty. U Rafała Paczesia jest coraz mniej tego impro, tak samo było już na BANG2. – zauważyła Dżasta.

Absolutnie jednak nie stwierdzam, że to był gorszy występ, a Pacześ się skończył i powinien iść do knajpy pisać kolejną książkę. Ten występ był naprawdę dobry, a w mojej pamięci pozostało wiele żartów. – podsumowała YouTuberka.

Cała relacja ma 15 minut, a dowiecie się z niej także m.in. co na scenie robiła wersalka oraz poznacie opinie kto powinien być odbiorcą Grubego Wióra.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
7
6
19

Skomentuj

Right Menu Icon