Stand-up wraca jesienią na antenę Comedy Central

0

Telewizja Comedy Central rozpoczęła prace nad piątym sezonem Comedy Club. Na jednej scenie ponownie pojawi się kilkunastu komików, zarówno tych bardziej popularnych, jak i dopiero rozpoczynających karierę stand-upera.

Ostatnia edycja emitowana była w listopadzie 2019, obejmowała 13 odcinków, a jej gospodarzem był Michał Pałubski, który dzięki imieniu dopełnił tradycji i dołączył do poprzedników – Michała Kempy, Michała Koterskiego i Michała Meyera. Tym razem producenci nie poszli za ciosem i nie zakontraktowali Kutka, ani nie dogadali się z Leją. Prowadzącym piątego sezonu będzie dobrze znany fanom stand-upu Rafał Rutkowski, którego w poprzednich nagraniach można było oglądać w roli występującego.

Casting do programu odbył się 20 sierpnia na deskach warszawskiej Sceny Relax, gdzie pojawił się m.in. Filip Van Der Brym, Marta Iwaszkiewicz, Szymon Jaworski, Maks Padalak czy Patryk Gosiński. Nagranie do programu już także z udziałem bardziej doświadczonych komików odbędzie się 28 i 29 września w Teatrze Sabat w Warszawie.

Bilety na wydarzenie kosztują 25 zł, a publiczność wyraża zgodę na wykorzystywanie głosu i wizerunku.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj