18 kwietnia kolejny Stand-up Online

1

Już 18 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Stand-up Online organizowana przez Stand-up No Limits, Bartosza Zalewskiego, Jaśka Borkowskiego i Piotrka Szumowskiego.

Wiemy już, że w najnowszej edycji wystąpią Rafał Banaś i Michał Kutek, a wkrótce powinniśmy poznać kolejnych gości. Aktualnie bilety na stream kosztują 10 zł i można nabywać je tutaj.

Tymczasem na YouTube opublikowany został kilkuminutowy film z poprzedniej edycji. Możemy na nim zobaczyć jeden z segmentów wydarzenia, na którym roastowani byli widzowie. Organizatorzy informują, że swoje zdjęcia można przesyłać również na nadchodzącą edycję.

Na kolejną edycją już teraz możecie przesyłać fotografie. WARUNEK: zdjęcia z kartką w ręku „#roastme #standuponline”. Kto wie, może tym razem to Wy pojawicie się w nadchodzącej lub kolejnych edycjach. Osoby, które zostaną wybrane do odcinka, dostaną darmowy kod by na spokojnie obejrzeć się przed ekranami. Zgłoszenia przesyłajcie na adres: zgloszenia@standup-online.pl

Przypomnijmy, że innym z segmentów Stand-up Online był Newsy Bez Wirusa, w którym Karol Modzelewski przekazywał widzom same pozytywne wiadomości ze świata. Jeśli nie widzieliście kącika Karola na żywo, to zapraszamy do obejrzenia poniżej.

Jak oceniasz ten artykuł?
8
0
0
0

KomentarzeJeden komentarz

  1. Ludzie co to jest? Bez przesady brac od ludzi kasę za takie coś.. Kupiłem „bilet” na stand up online 2 i to co zobaczyłem.. No comment. Ja rozumiem 10zl nie pieniadze, ale myslalem ze płacę za wystep stand up a nie za ogladanie jakis durnych zabaw z zażenowaniem bo inaczej tego nie mogę nazwać. Lubie was i szanuje ale wtedy to mnie wk*#&@%iście i wiecej na te onlajny sie nie pisze.

    Pozdrawiam

Skomentuj