Dziś Stand-up Online w nowej jakości

0

Już dzisiaj o 20:00 druga edycja Stand-up Online organizowana przez Stand-up No Limits oraz Bartosza Zalewskiego, Jaśka Borkowskiego i Piotrka Szumowskiego. Po pierwszej edycji organizatorzy zapowiedzieli liczne zmiany, które postanowiliśmy dla Was podsumować.

1. Reżyser

Pierwszym krokiem jaki został podjęty, aby polepszyć jakość Stand-up Online, było powołanie reżysera wydarzenia. Karol Modzelewski, który posiada doświadczenie w produkcjach telewizyjnych, zaproponował szereg zmian w realizacji i będzie czuwał nad tym, aby druga edycja była atrakcyjniejsza dla widza.

2. Publiczność

Organizatorzy doszli do wniosku, że występowanie do pustych krzesełek nie zdaje egzaminu. Tym razem na widowni zasiądą inni stand-uperzy biorący udział w wydarzeniu, a także cała ekipa pracująca przy projekcie. Żarty zostaną podkręcone śmiechem z MP3/WAV widzów, który w ostatnich dniach mogli nadsyłać do pomysłodawców.

3. Transmisja ze studia

Poprzednia edycja streamowana była z warszawskiego Localu, w którym na co dzień organizowany jest stand-up i open-mic. Tym razem postanowiono, że wydarzenie będzie transmitowane z profesjonalnego studia, co powinno zminimalizować ryzyko wpadek technicznych.

4. RoastMe

Ekipa Stand-up Online zwróciła się również do fanów z prośbą o przesyłanie swoich zdjęć z hashtagiem #roastme. Komicy skomentują na żywo wygląd śmiałków podczas streamu.

5. Kąciki, segmenty, skecze

Kolejną nowością są autorskie segmenty podczas, których Karol Modzelewski przedstawi newsy ze świata, a Jasiek Borkowski poprowadzi „Opalone Szkło Kontaktowe”. Swoje skecze zaprezentuje również Wiolka Walaszczyk, Wojtek Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Cezary Ponttefski i Waldek Nowak.

6. Interakcja z widzami

Podczas drugiej edycji można spodziewać się większej interakcji z widzami. Publiczność zgromadzona przed monitorami będzie mogła dzwonić do studia ze swoimi problemami, które od ręki rozwiążą stand-uperzy. Ponadto reżyser zapowiedział, że będzie możliwe łączenie z większymi grupkami widzów za pomocą Skype.

7. Nowi Stand-uperzy

Dwa tygodnie temu ze stand-upem wystąpili Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz i Karol Modzelewski. Tym razem na scenie pojawią się noszący przez długie lata miano najmłodszego stand-upera – Tomek Kołecki, weteran stand-upowy – Rafał Rutkowski oraz nowa twarz stand-upu Andrzej Sosnowski, który niedawno opublikował swój pierwszy program.

8. Nowi goście telefoniczni

Prowadzący wieczór będą łączyć się telefonicznie z Adamem Van Bendlerem, Tomkiem Nowaczyk i Waldkiem Nowakiem, który zrobił furorę podczas pierwszej edycji. Obstawiamy, że tym razem rozmowom będzie towarzyszyła jeszcze większa kultura.

9. Bilety za free

Pracownicy służby zdrowia w uznaniu za walkę z epidemią, otrzymają darmowe wejściówki na wydarzenie po nadesłaniu dowodu w postaci służbowego zdjęcia.

10. Wydłużona sprzedaż biletów

Tym razem bilety można kupować do godziny 15:30, także przed Wami ostatnia możliwość zdobycia wjazdu na wydarzenie. Kody uprawniające do oglądania streamu w cenie 10 zł można nabywać tutaj.

Stand-up Online – podsumowanie

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj