Dziś wraca Stand-up Online w nowej formie

0

Po kilku miesiącach nieobecności Stand-up Online wraca w nowej formie. Siódma część programu tworzonego przez Piotrka Szumowskiego, Bartosza Zalewskiego, Jaśka Borkowskiego oraz Stand-up No Limits została nagrana podczas Polskiego Festiwalu Stand-upu w w Warszawie.

8 sierpnia w Klubie Komediowym Puenta widzowie mogli oglądać na żywo występy gospodarzy oraz zaproszonych gości – Jacka Stramika i Cezarego Ponttefskiego. Ponadto byli świadkiem rozmowy Jaśka Borkowskiego z Waldkiem Nowakiem, który pojawił się na scenie w wielkim stylu, kolejnych bluzgów kapitalnego Prawdomówora 6000, roastu widzów, newsów Karola Modzelewskiego i demaskowania prawdy przez Damiana Skórę.

Ponieważ sytuacja jest zmienna jak rola polskich piłkarzy w zagranicznych klubach, to wprowadzamy kilka zmian. Przywitamy Was ze specjalnego Studia Meczowego, ulokowanego w drugim największym mieście Polski – Warszawie. Przygotujemy dla Was analizy składów, łączenia z wozem, rozmowy telefoniczne i konkursy. Następnie wyemitujemy premierowo odcinek programu Stand-up Online pt. „Bardzo Dziwne Wakacje”.

Bilety na dzisiejszą premiera odcinka (godz. 19:00) kosztują 11 zł, gwarantują 3 dni dostępy do streamu i wspierają zbiórkę „Pomoc dla Białorusi” Fundacji Białoruski Dom, która ma za zadanie wspierać rozwój niezależnych mediów w Białorusi.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Skomentuj