Kuba Wilczek – Niechęć

0

Kuba Wilczek to młody komik ze Śląska, który choć stand-upem zajmuje się od 2021 roku, to ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. W lipcu 2022 zdobył pierwsze miejsce w konkursie open-mic na Gali Stand-up w Mrągowie organizowanej we współpracy z Comedy Central.

Teraz debiutuje na YouTube z 18-minutowym materiałem komediowym, który nagrał 12-14 kwietnia w chorzowskim Krakenie podczas supportowania Bartosza Zalewskiego.

Jeśli macie ochotę obejrzeć jak szczerbaty typ (wizyty u dentysty dalej brak, ponownie pozdrawiam koleżankę prokrastynację) w ciągu 15 minut z 60 razy wkłada rękę do kieszeni, z 90 razy pociera twarz a patrzy w podłogę drugie tyle (oznaki niezwykłej, samczej pewności siebie) to zapraszam – czytamy w opisie filmu, a na Facebooku stand-uper dodatkowo wyjaśnia skąd pomysł na tytuł.

Motywem przewodnim materiału jest niechęć (nie żeby taki był zamysł, po prostu tylko taki znalazłem) ergo (pseudointelektualny wyraz, jeszcze pewnie źle użyty) grafika przedstawiająca niechęć, która jest moim zdaniem jedynym słusznym podejściem do rzeczywistości (daruje sobie oklepane wspominanie Warsaw Shore, TikToka czy TVP ale coaching motywacyjny to już moglibyśmy sobie jako gatunek darować).

Jak oceniasz ten artykuł?
10
1
0
1

Skomentuj