Lotek ponownie gościem Czarnej Wołgi

0

Łukasz „Lotek” Lodkowski pojawił trzecim sezonie programu motoryzacyjnego Rafała Paczesia. To już drugi występ Lotka w Czarnej Wołdze i do tej pory jedyny powrót gościa. Nie powinno to dziwić, bo poprzedni odcinek z jego udziałem zrobił furorę. Do tej pory nagranie zostało wyświetlone 2 mln razy i pod tym względem co najmniej dwukrotnie przebija inne odcinki.

Wizyta komika zapowiedzianego przez Rafała jako „jednego z najśmieszniejszych ludzi w kraju”, była związana z zakupem Jaguara przez Łukasza, którego zamienił z Forda Focusa ST znanego z pierwszego sezonu programu. Fascynacja swoim nowym autem nieco ostygła u Lotka, gdy przejechał się tytułowym Lamborghini Urus. Jego wiedza z motoryzacji zdecydowanie poprawiła się od czasów słynnego holowania i sprawdzania spryskiwaczy, więc Panowie podczas jazdy rozmawiali głównie o autach. Jak wiadomo, znają się nie od dziś, więc dobrze ogląda się ich razem, niezależnie od poruszanych tematów.

Z tematów bardziej związanych ze stand-upem, Lotek przyznał, że otrzymał od YouTube żółtego dolara przy nagraniu z Bałaganu na Strychu, co oznacza, że nie może zarabiać na reklamach. Powodem wprowadzenia ograniczeń było… podjudzanie do agresji, a w uzasadnieniu wskazane zostały żarty o orangutance, które została prostytutką.

Już tradycyjnie w trzecim sezonie programu, w ramach „Pytań pod presją” gospodarz sprawdzał szczerość w odpowiedziach gościa podczas symulacji dachowania.

Pytania pod presją do Lotka

  • Jaką miałeś najdziwniejszą prośbę od fanki?
  • Czy jesteś zażenowany, kiedy obcy ludzie proponują Ci wspólne picie alkoholu?
  • Czy odmówiłeś komuś fotki?
  • Czy to prawda, że każesz dziewczynie odbierać jedzenie od dostawców, żeby uniknąć rozmów z nimi?
  • Czy wyszedłeś kiedyś z domu Rafała Paczesia trzeźwy lub bez kaca?
  • Czy to prawda, że nawet nie odpakowałeś konsoli, którą dostałeś na prezent od komików?
  • Ile najwięcej filmów obejrzałeś jednego dnia?
  • Czy uprawiałeś kiedyś seks w błocie?
  • Czy myślałeś, że umierasz, po tym jak zasłabłeś po występie w Spodku?

Ponadto w ósmym odcinku Czarnej Wołgi mogliśmy zobaczyć recenzję auta wraz z przetestowaniem go na torze wyścigowym, relacje z udziału Rafała Paczesia we Wrak Race na pokładzie Forda Fiesty oraz poradnik, w jaki sposób zarobić na Lamborghini.

Cały odcinek trwa ponad godzinę i dostępny jest na platformie WOW pod tym linkiem.

Jak oceniasz ten artykuł?
2
2
0
2

Skomentuj