Mieszko Minkiewicz – Dorosły facet

1

Mieszko Minkiewicz po programie „W związku z tym”, „Hihilista” i „W międzyczasie” publikuje w internecie kolejny zatytułowany „Dorosły facet”. Ponad godzinne nagranie zostało zarejestrowane 11 kwietnia 2022 w warszawskiej Hydrozagadce.

„Dorosły facet” to mój czwarty program stand-upowy. Jest jak fort z koców, albo domek na drzewie. Zamknięty klub dla pełnoletnich urwisów. Same dorosłe tematy. Czy lego można kupić na fakturę? Czy jest limit wieku na dmuchany zamek? Co zrobić z faktem, że jest się coraz bardziej podobnym do Bałtroczyka? Zapraszam do świata pierwszych siwych włosów, nagłych skórzanych kurtek i spóźnionych pomysłów na tatuaże. Dzieciom wstęp wzbroniony! Jeszcze przez chwilę… – czytamy w opisie programu.

Jak oceniasz ten artykuł?
5
4
2
0

KomentarzeJeden komentarz

  1. Przyznam, że naprawdę lubię materiały Mieszka. Tu natomiast parę pięter poniżej swojego poziomu. Brawa chyba wyłącznie uwarunkowane żartami o masturbacji oraz te dzielące publikę (aborcja to w sumie ok i kościół to zło wcielone!). Wie, które żarty wejdą, czyli te, gdzie atakuje poglądy innych. Chyba się Panie Mieszku troszkę wypalasz i brakuje pomysłów na żarty…

Skomentuj