Nowości odzieżowe dla fanów stand-upu

0

Łukasz Lodkowski zaprezentował kolejny wzór swoich t-shirtów. Tekst „Napluj mi w dupę” pochodzi z programu Bałagan na Strychu, w którym Lotek opowiadał o ostrym seksie ze swoją dziewczyną. Koszulki zostały wyprodukowane w liczbie 50 sztuk, ich cena to 99 zł w sklepie KOE, a dzięki temu poprzednie t-shirty Lotka można kupić w cenie 19 zł.

Zobaczymy czy masz jaja by założyć tę koszulkę. Chyba, że kupisz ją swojej dziewczynie w prezencie by spełnić swoje najbardziej chore perwersje. – napisał stand-uper na swoim Facebooku.


W tym samym czasie Stand-up Polska ruszyła ze sprzedażą czapek z tytułem ostatniej Wielkiej Trasy, czyli Koniec Świata. Wcześniej czapki dostępne były jedynie dla komików grupy, a teraz trafiły do otwartej sprzedaży w sklepie SUP. Wersję zimową wyceniono na 39 zł, a bejsbojówkę na 49 zł, zaś obie w pakiecie można kupić za 79 zł.


Nową wersję t-shirtu „Jebać biedę” wypuścił też Rafał Pacześ – tym razem z Mercedesem na tle swojej restauracji Komediowa na Piotrkowskiej. Dodatkowo zaprezentował czarną bluzę z logo swojej agencji stand-upowej – King Of Entertainment. Bluza wykonana jest w 100% z bawełny iprzyozdobiona została metkami, elastomerami i trójwymiarowym logo haftowanym. W sklepie KOE kosztuje 199 zł, natomiast na 99 zł zostały wycenione koszulki Jebać biedę, które tym razem mają większą rozmiarówkę.

Postanowiłem zrezygnować z innych napisów na koszulce, dzięki temu jest bardziej estetyczna. Sam wulgaryzm na t-shircie również jest mniej widoczny, ale ktoś kto owy t-shirt kupuje, doskonale wie co autor miał na myśli. W dalszym ciągu chciałbym zachować manufakturową liczbę koszulek, dzięki czemu będzie to gadżet unikatowy, dla największych fanów. (..) Nakład bluz podobnie jak koszulka J.Biede nie przekroczy 300 sztuk w mixie rozmiarów. – napisał na swoim Facebooku Gruby Wiór.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
0
1

Skomentuj