Piotrek Szumowski wystąpił dla piłkarzy reprezentacji Polski

0

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przygotowuje się w Opalenicy do zbliżających się Mistrzostw Europy. Trener Paulo Sousa przywiązuje nie tylko uwagę do treningów, ale wychodzi z założenia, że ważne jest też budowanie dobrej atmosfery w drużynie. W ośrodku zamieszkały więc także rodziny piłkarzy, a zatrudniona firma eventowa codziennie przygotowuje dla wszystkich atrakcje.

W ostatnich dniach zawodnicy i ich najbliżsi oglądali film Druga Połowa, integrowali się na świeżym powietrzu, a w piątek odwiedził ich Piotrek Szumowski. Choć wyjście na stand-up nie było obowiązkowe, to występ zgromadził większość mieszkańców hotelu Remes.

Stand-uper wystąpił z 45-minutowym materiałem, a część z tekstów przygotował w języku angielskim ze względu na sztab trenerski pochodzący z Portugalii, Hiszpanii czy Włoch. Na kanale Łączy Nas Piłka pojawił się fragment występu, w którym Piotrek żartuje z Jana Bednarka – zawodnika Southampton, który niedawno przegrał 9:0 z Manchesterem United, a Polak w tym meczu strzelił samobója, spowodował rzut karny i dostał czerwoną kartkę.

Występ Piotrka Szumowskiego dla reprezentacji Polski

Bardzo dobrze mi się grało dla piłkarzy. Czuć, że jest między nimi fajna atmosfera, że mają do siebie dystans. Miałem kilka żartów skrojonych pod nich, ale dużo wychodziło też w interakcji z nimi. Jestem z tego występu naprawdę zadowolony, chociaż wcześniej się stresowałem, bo sam jestem fanem piłki. – powiedział w rozmowie ze Sport.pl kibic londyńskiej Chelsea.

Po występie komediowym na scenie pojawił się iluzjonista, a na następny dzień zaplanowany koncert niezawodnych braci Golec. W dalszej części vloga (31:07) widzimy, że nieco speszony Szumers miał okazję przyjrzeć się porannemu treningowi piłkarzy i porozmawiać z Robertem Lewandowskim, z którym podczas zgrupowania strzelił sobie pamiątkową fotkę.

Jak oceniasz ten artykuł?
7
7
0
0

Skomentuj