Rafał Pacześ – Zoba Co Jes

24

Rafał Pacześ udostępnił na YouTube swój blisko dwugodzinny program Zoba Co Jes i tym razem nie jest to żart z okazji 1 kwietnia. Zgodnie z zapowiedzią materiał nagrany 2-3 grudnia 2019 w Gdynia Arena początkowo dostępny był jedynie na platformie WOW, ale łódzki komik najwyraźniej zmienił koncepcję i powrócił ze swoim materiałem na najpopularniejszy serwis video na świecie.

Pacześ ze swoim ostatnim materiałem występował od marca 2019, zapełniając największe hale w Polsce. W 2020 roku wyskakiwał z wersalki na warszawskim Torwarze, Netto Arenie w Szczecinie, a także w Kielcach i Zielonej Górze. Łącznie 83 000 osób słuchało opowieści wyprowadzeniu się Rafała z patologicznej kamienicy, trudnej adaptacji na nowoczesnym osiedlu, wybieraniu żyrandola w IKEI i wykańczaniu mieszkania rękami nieomylnych majstrów.

Gruby Wiór opowiedział też o próbach kręcenia własnego pornosa, traumatycznej pizzy z prodiża, męczącej popularności i awaryjnym lądowaniu w USA na powrocie z urlopu w Meksyku. Widzowie poznali instagramerkę z Elbląga, która spodobała mu się od pierwszego “łejrzenia”, hardkorowego ojczyma-narciarza oraz współtowarzysza kompromitującej przygody w mecce homoseksualistów. Ponadto z Zoba Co Jes można było dowiedzieć się co to jest DM, czym byłby półpasierb i jak wyglądałby świat bez seksu. Rafał na scenie wyżył się też aktorsko, wcielając się w rolę jąkały czy niepełnosprawnego dziecka. Ze względu na pandemię materiał grany był aż do września 2019.

W latach 2019 i 2020 w głosowaniu Golden Mics wybraliście Zoba Co Jes najlepszym stand-upem granym na żywo.

Jak oceniasz ten artykuł?
20
6
24
32

Komentarze24 komentarze

 1. Pingback: Rekordowy miesiąc Standupedia.pl - Standupedia

  • Do wszystkich, którzy mimo infa, że to fejk pobierali/ pisali,że sie tnie itp: czas na selwkcje naturalną…

   Do wszystkich, którzy obrazili Króla Stend-up’u bo mieli nadzieje, że za frajer oglądną ciężką prace artysty: jesteście prawdziwym wirusem społeczeństwa…

 2. Szanowni,
  mój syn jest fanem Rafała i od trzech godzin czekał na komputer, aby zobaczyć nowy materiał, mamy wszyscy sporo problemów, a więc ten może dobry żart, można było sobie darować.

  Pozdrawiam,
  D.

 3. Domyślałam się, że to będzie żart, ale jednak był cień nadziei…. Liczę na to, że niedługo materiał naprawdę trafi do sieci.

   • Wszystko obejrzane. Trudno, że czwartek,piwo wyciągnięte te na święta i dwie godziny super zabawy i wieczorkiem chyba już stuknęło 100 tysięcy wyświetleń.

 4. Zajeb…cie chu…wy dowcip 😛 Serio liczyłem że chociaż coś śmiesznego obejrzę w ten smutny jak p..da dzień. 😛

  3
  1

Skomentuj