Roast Friza: Lista roastujących, nowa data, bilety

0

Na 13 marca został przesunięty roast najpopularniejszego YouTubera w Polsce – Karola „Friza” Wiśniewskiego. Organizatorzy wydarzenia Stand-up No Limits w miniony weekend zaaranżowali spotkanie wszystkich uczestników, dzięki czemu poznali się lepiej i mogą przygotować celniejsze punche.

Roast Friza – Stand-uperzy

Znamy już pełen skład roastujących oraz roastmastera, w którego wcieli się Rafał Rutkowski, mający już po BANG2 doświadczenie w prowadzeniu największych komediowych wydarzeń. Na Roaście Friza u boku 3 zaproszonych YouTuberów, zobaczymy aż 5 uznanych stand-uperów, więc nie powinniśmy martwić się o jakość żartów. Przy mikrofonie pojawi się Michał Kutek – gwiazda Ostatniego Roastu Stand-up Polska, Paweł Chałupka, który zdecydowanie podniósł poziom Roastu Popka oraz Mieszko Minkiewicz, niedawno grillujący Wiolkę Walaszczyk. Reprezentację komików dopełni Maciej Brudzewski, dla którego będzie to pierwsze tego typu wydarzenie oraz Mateusz Socha, którego nikomu przedstawiać nie trzeba.

Roast Friza – YouTuberzy

Za skład YouTuberów odpowiedzialny był sam roastowany i ostatecznie zdecydował się na Wojtka z kanału komediowego WiP Bros, Gimpera, który rozpoczynał jako gamer, a niedawno dotarł nawet do Tańca z Gwiazdami oraz Gargamela – vlogera mającego za sobą niejedną dramę z innymi twórcami na YT.

„Uważam, że jesteście do tego perfekcyjną trójką osób. Cieszę się bardzo, że się wszyscy zgodziliście. To będzie mega mocne, jestem podjarany. Ciekaw jestem, jak to wyjdzie. Nie mogę doczekać.” – mówił Friz na łamach podcastu WiP Bros, po czym przyznał, że lubi regularnie czytać o sobie negatywne komentarza w Internecie.

„Uznałem, że jeśli ja wezmę udział w czymś co nazywa się roast, to dużo osób może być tym zainteresowanych.” – powiedział Gargamel w podcaście Dwóch Typów, dodając, że lubi sobie stawiać nowe wyzwania i nie wyklucza zostania stand-uperem w ciągu 2 lat.

Jak przyznaje Stand-up No Limits, będzie to największe wydarzenie komediowe, jakiego do tej pory się podjęli. Dość powiedzieć, że wydarzeniem na Facebooku interesuje się już ponad 28 tysięcy osób!

Roast Friza – bilety

Roast Friza streamowany będzie w sobotę 13 marca od godziny 20:00 w systemie PPV, a bilety w cenie 20 i 25 zł można kupować tutaj.

Roast Friza

Jak oceniasz ten artykuł?
7
44
17
6

Skomentuj