Sebastian Rejent – Optima forma

2

Sebastian Rejent opublikował na YouTube swój drugi solowy materiał. Optma Forma to ponad godzinne nagranie, w którym członek Stand-up Polska opowiada m.in. o prawie jazdy, małżeństwie, dziecku czy polskim rapie. Program grany był na żywo od września 2022, a finalnie zarejestrowany został w Częstochowie i Białymstoku.

-Na poprzedni materiał stand-upowy Sebastiana Rejenta czekaliście 10 lat. To na kolejny też musicie poczekać 10… Nie! 10 lat to zdecydowanie za długo! Pora przyśpieszyć! Sebastian zaprasza na swój nowy program, który będzie grał… już teraz! Na serio. Możliwe, że program już leci w tle w momencie jak Ty czytasz te słowa, więc już przestań to czytać i zapraszam do oglądania. Tylko oglądamy grzecznie i do końca! – czytamy w opisie programu.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
0
0
1

Komentarze2 komentarze

  1. Król Stand Up-u jest w Polsce najlepszy, oglądam go od prawie od samego początku jego występów i zawsze brzuch boli ze śmiechu. Lubie te jego pociski. Ostatnio byłem w Lubinie i jak zawsze występ rewelacja
    Tak trzymaj Panie Sebastianie
    Pozdrawiam Serdecznie

  2. Pięknie Panie Sebastianku! Oglądam Pana po raz pierwszy, bo córka mi poleciła. Poczucie humoru jak ta lala! Śmiałam się do rozpuku, ale były też momenty, w których łezka się zakręciła. Prawdziwy z Pana zawadiaszek- tutaj coś tam opowie, tam coś tam zachachmęci. Mój ulubiony kabareciarz młodego pokolenia! Daję kciuka w górę!

Skomentuj