Śnił Ci się stand-up? Sennik śpieszy z wyjaśnieniem!

0

Będziemy szczerzy – sennik kojarzy nam się z zakurzoną książeczką wyjmowaną rano przez babcię, gdzieś z czeluści pawlacza, w którym leżał obok „1001 najlepszych dowcipów”. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że obecnie funkcjonuje w internecie i cieszy się w nim sporą popularnością. Sennik.biz to podobno największy zbiór wyjaśnień snów i jak się okazuje jest stale aktualizowany, a niedawno został w nim dodany stand-up.

Ze strony możemy dowiedzieć się nie tylko, jakie przesłanie niesie za sobą stand-up jako główny motyw snu. Poznamy też konkretne wyjaśnienia w zależności od tego czy to my występowaliśmy czy ktoś inny oraz jak reagowała publiczność.


Stand up (ogólnie)

Oznacza to, że będziesz chciał się komuś przypodobać, wzbudzić czyjeś zainteresowanie swoją osobą lub wywrzeć pozytywne wrażenie. Niekiedy jest to przestroga przed poniżeniem lub ośmieszeniem. 

Byłem stand-uperem

To znak, że będziesz się starał być w centrum uwagi. Uważaj, bo możesz przez to zrazić do siebie ludzi. 

Oglądałem stand-up

To zapowiedź dobrej zabawy i odpoczynku. Niekiedy sen ten sugeruje, że z kogoś zakpisz. 

Podczas występu stand-upera publiczność się nie śmiała

Wieszczy to porażki i ośmieszenie. To także zwiastun nudy i zawiedzionych nadziei. 

Stand-uper bawił do łez

Jest to zapowiedź trosk i problemów. Na jawie wcale nie będzie Ci do śmiechu. 

Martwy stand-uper

Wieszczy monotonię i nudę. 


W internetowym senniku znajdziemy również wyjaśnienia dla hasła „kabaret„. Podobno ten kto ogląda go w telewizji nie ma zbyt wielu rozrywek w realnym życiu, a spotkanie kabareciarza grozi… zgubieniem pieniędzy. Co innego jeśli jest to po prostu „komik„, bo ten jest zwiastunem miłosnej przygody! Jeśli się wkręciliście w temat, to odwiedźcie sennik.biz.

Jak oceniasz ten artykuł?
2
1
0
0

Skomentuj