Soul Show – nowy program rozrywkowy

0

W czwartek 21 maja o godz. 20:30 zadebiutuje nowy program rozrywkowy prowadzony przez komika Arkadiusza „Pana” Pawłowskiego. Jednym z jego segmentów będzie stand-up, a na scenie wystąpi Daniel Midas, którego możecie kojarzyć z Roastu AdBustera czy Roastu Zakochanych.

Poza występem komediowym organizatorzy zaplanowali gości muzycznych, a konkretnie Popka & EW z premierowym koncertem z płyty Gorsze Dzieci Boga oraz Cheatza z pierwszym występem z nową płytą Spowiedź Samobójcy. Gościnie pojawi się też Don Kasjo znany z występów w Warsaw Shore i Fame MMA. Jak twierdzi organizator, „to będzie taki Kuba Wojewódzki, tylko budżet mniejszy i prowadzący grubszy”

Goście z różnych światów prezentują swoją twórczość, rozmawiają na tematy wszelakie, te prozaiczne i absurdalne, jak i te najwyższej wagi. Koncerty, występy stand-upowe, pogaduchy, wszystko to, co tygryski lubią najbardziej podane w otulinie jedynego w swoim rodzaju talk show, late night show, variety show… Po prostu SOUL SHOW!

Soul Show – bilety

Soul Show będzie można obejrzeć w systemie PPV. Bilety w cenie 19,99 zł zapewniają dostęp do transmisji na żywo oraz zapis przez 24h po jej zakończeniu. Voucher można zakupić poprzez platformę playlive.net.

Arkadiusz „Pan” Pawłowski Stand-up

Daniel Midas Stand-up

Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
0
0

Skomentuj