Stand-up Drive Show, czyli stand-up samochodowy

0

W Polsce znoszone są kolejne obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, ale jednak wciąż jeszcze daleko do możliwości powrotu imprez masowych i wydarzeń rozrywkowym, w tym oglądania filmów w kinach czy stand-upu na żywo. Sposób na to znaleźli organizatorzy „filmowego i komediowego roadshow”, którzy w najbliższy piątek i sobotę o 20:00 pojawią się równocześnie w 5 miastach Polski.

Kraków (Zalew Kryspinów, Tereny rekreacyjne – Budzyń)
29 maja: Mieszko Minkiewicz i Karol Modzelewski + film Pulp Fiction
30 maja: Wojtek Pięta i Jasiek Borkowski + film 7 Psychopatów

Wrocław (Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie, Czekoladowa 7-9)
29 maja: Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki + film Pulp Fiction
30 maja: Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki + film 7 Psychopatów

Łódź (Port Łódź, Pabianicka 245)
29 maja: Maciej Brudzewski i Magda Kubicka + film Pulp Fiction
30 maja: Rafał Rutkowski + Support + film 7 Psychopatów

Płock (Budmat Auto, Bielska 67)
29 maja: Rafał Rutkowski + Support + film Pulp Fiction
30 maja: Maciej Brudzewski i Magda Kubicka + film 7 Psychopatów

Bielsko-Biała (Hala pod Dębowcem, Karbowa 26)
29 maja: Wojtek Pięta i Jasiek Borkowski + film Pulp Fiction
30 maja: Mieszko Minkiewicz i Karol Modzelewski + film 7 Psychopatów

Stand-up Drive oraz Movie Drive | Kino Samochodowe to nowy projekt, który z pewnością zainteresuje fanów komedii, kinematografii, motoryzacji oraz niestandardowej rozrywki. Wielkie ekrany, a przed nimi morze samochodów to obrazki znane z amerykańskich filmów. Niesamowity rarytas – symbol wolności przemieszczania się i swobody obywateli w latach 50, czyli coś czego wszyscy teraz potrzebujemy, wpisze się na dobre w kalendarz wydarzeń kulturalnych najbliższych miesięcy.

Bilety na wjazd auta z dwiema osobami na stand-up kosztują 40 zł, a jeżeli chcecie zostać jeszcze na film Pulp Fiction lub 7 Psychopatów, to trzeba zapłacić 80 zł. Jeśli wybieracie się większą ekipą, to za każdą dodatkową osobę w furze dopłacicie 10 zł. Co ciekawe, istnieje też możliwość wypożyczenia leżaków dla wszystkich widzów.

Jak zapewniają organizatorzy planowane są również dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy z nagrodami, popcorn czy food trucki, a to wszystko przy zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Otwarcie bramek o 19:00, rozpoczęcie stand-upu ok. 20:00, a wyświetlenie filmu na ekranie projekcyjnym ok. 21:30.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj