Tomek Kołecki – Monetyzacja Porażki

0

Tomek Kołecki prezentuje Wam swój 4 program stand-upowy pod tytułem „Monetyzacja Porażki”. Po czasie uważa, że tytuł „Monetyzacja Przypału” byłby adekwatniejszy, ale już trudno.

Tomek Kołecki – komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopi oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze Stand-upem zaczął w 2013 roku, kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze?

Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie youtube.

Program „Monetyzacja Porażki” jest swego rodzaju terapią. Terapią, na której dowiecie się jak najlepiej radzić sobie z porażkami, swoimi oraz cudzymi. Porozmawiamy o kwarantannie, euro 2021, sklepie żabka, kredytach, goleniu okolic intymnych oraz zróżnicowaniu Polskich miast. Na koniec Tomek podzieli się pewną historią ze swojego życia, ale więcej szczegółów nie zdradzamy.

Przed obejrzeniem porzućcie wszelkie bariery, hamulce, konwenanse, na ogóły przyjęte taboo i przygotujcie się na intensywne śmianie. Będzie grubo!

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Skomentuj