Adam Van Bendler – Światło w tunelu (trailer)

0

Już za tydzień duże wydarzenie w stand-upowym światku. Swój pełny program do internetu wrzuca jeden z czołowych stand-uperów w Polsce.

„Światło w tunelu” to 90-minutowy materiał, z którym Adam Van Bendler jeździł po Polsce od października 2018 do grudnia 2019. Przypomnijmy, że poprzedni program trójmiejskiego komika „Strach na wróble” zanotował na YouTube ponad 2,5 mln wyświetleń! Od stycznia 2020 AVB występuje już z kolejnym programem o nazwie „Placebo”.

Tymczasem dzisiaj ukazała się zapowiedź video „Światła w tunelu”, który będzie można obejrzeć już 24 lutego o godz. 19:00. Mieliśmy przyjemność oglądać program na żywo i potwierdzamy, że warto czekać na premierę w internecie.

W programie dowiemy się co siedzi w głowie introwertyka który po 5 latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed samobójem powraca do ojczyzny by postawić wszystko na jedną kartę. Jeszcze nie wie, że ta karta to tylko jopek, którym sam się staje się w obliczu prawdziwej wojny. Wojny kart pobrudzonych tanim keczupem społecznych oczekiwań i tłuszczem własnych lęków. Choć opis wręcz ocieka populistyczną głębią i tanią hipsterską apaszką z Pepco, to jednak wiadomo, że nie zabraknie tu znów słodko-gorzkich, niszczących od łez żartów i dziwnych hipotez w stylu do którego przyzwyczaił nas Adam.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj