Aleksandra Radomska – inspiruje w internecie, będzie rozśmieszać na scenie

3

Aleksandra Radomska to mieszkanka podłódzkiego Niewiadowa, która od zawsze lubiła dużo pisać i dużo gadać. Pierwszą cechę w wieku 22 lat zaczęła przekuwać w sukces. W 2011 założyła bloga Mam Wątpliwość, który szybko zyskał sympatię czytelników i po ponad dekadzie działalności tylko na Facebooku zgromadził 255 tysięcy obserwujących, a w szczególności upodobały go sobie kobiety po przejściach.

Ziomki z osiedla

Z drugą cechą postanowiła wypłynąć na szersze wody w 2019, kiedy zgłosiła się do konkursu Łódź Stand-up Challenge. Poszło jej na tyle dobrze, że razem z 9 profesjonalnymi stand-uperami awansowała do finału, który rozegrał się na Wielkim Roaście Łodzi. Jej apetyt na występowanie na scenie wzrósł jeszcze bardziej, gdy w 2021 udało się zorganizować wspólny wieczór komediowy z innym mieszkańcem Niewiadowa – Cezarym Pazurą.

Aleksandra-Radomska-i-Cezary-Pazura

Radomska & Potocka

Kilka miesięcy później Radomska zgłosiła się do Comedy Central, gdzie właśnie startował 7 sezon programu Comedy Club. W ten sposób zyskała managera i pewność, że stand-upem mogłaby zajmować się regularnie. – To, że umiem bawić, czułam od wczesnego dzieciństwa, natomiast nie miałam odwagi spróbować – mówiła blogerka na antenie Radio Index, a na swoim fanpejdżu pisała, że czuje dziecięcą radość z przełamania lęków, wyjścia na scenę i nabrania odwagi do spróbowania czegoś nowego.

Chwilę przed wejściem na scenę wszystkie problemy zostają na bekstejdżu. Jest tylko pełne skupienie. Bitwa myśli czy zmęczenie nie wygra i czy dowiozę to, co chcę dać ludziom.

I tak 2 października ruszyła w pierwszą trasę stand-upową zatytułowaną „Uwaga! Mamy Wątpliwość”, a od początku wspierała ją bardziej obyta na scenie Paulina Potocka.

Fajne jest to, że mamy z Pauliną totalnie inną energię. Mnie nosi na scenie i jestem bardzo ekspresyjna. Paulina nie, ale jest w tym tak cudowna, że trzeba to zobaczyć na żywo i przekonać się jakim jesteśmy niesamowitym duetem – mówiła Aleksandra w audycji „Robimy Dzień Dobry” i dodała, że na damski stand-up zaprasza również Panów, którzy też będą się dobrze bawić.

Panie w ciągu najbliższych tygodni wystąpią co najmniej 16-krotnie i odwiedzą m.in. Szczecin, Zieloną Górę, Wrocław, Poznań czy Gdynię. Bilety w cenie 45 zł można kupić za pośrednictwem kupbilecik.pl

Bilety na stand-up Mamy Wątpliwość

Rozmowa w Radio Index

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
0

Komentarze3 komentarze

  1. Ola jest świetna, kompletnie widać to jej początki. Paulina tez super. Widziałam już jej występy jak jeździła z Olą Szczęśniak.
    Dajecie czadu dziewczyny.

  2. Sili się na zabawna i tak okropnie wykrzywia twarz a te żarty o traktowaniu faceta jak dziecko, dramat. Potocka to sto razy wyższy level humoru

    1
    2

Skomentuj