Bohaterzy Na Wspólnej poszli w serialu na stand-up

0

W 3098 odcinku Na Wspólnej emitowanego na TVN, serialowemu Michałowi Brzozowskiemu doskwiera otyłość, więc postanawia zacząć biegać. Kiedy oczekuje w domu na kolegę, ten wyśmiewa jego sportowy strój i proponuje wspólne zakupy. Spotkanie kończy się dietetycznym kebabem na mieście i umówieniem się na wieczorny stand-up.

Tak bohaterzy serialu trafiają na występ, gdzie Michał staje się obiektem kpin młodego stand-upera, co możemy oglądać podczas kilkuminutowej sceny kręconej w Klubie Komediowym Puenta w Warszawie.

W swoim cotygodniowym live podscaście fragment serialu na czynniki pierwsze rozłożył Sebastian Rejent i Piotrek Szumowski (01:23:00). Stand-uperzy śmiali się z prowadzącego, że po każdym wypowiedzianym tekście odstawiał mikrofon, ale mimo wszystko bezbłędnie dostrzegł ze sceny otyłość jednego z widzów.

Przy okazji Sebastian Rejent zauważył, że nie jest to pierwszy raz kiedy stand-up pojawia się w polskich serialach. Przypomniał, że sam wziął udział w serialu Druga Szansa, gdzie wspólnie z Rafałem Rutkowskim i Wojtkiem Fiedorczukiem pełnił funkcję jurora na open-micu. Wtedy w stand-upera o imieniu Ksawery wcielił się Maciej Musiałowski.

Jak oceniasz ten artykuł?
1
2
0
0

Skomentuj