Fakap i Grube Wióry nominowane do BEST AUDIO Empik Go

0

Grube Wióry Rafała Paczesia zostały nominowane do nagrody BEST AUDIO Empik Go w kategorii „Najlepszy audiobook czytany przez autora”. Wśród kandydatów do zdobycia tytułu „Najlepsza superprodukcja” znalazł się też serial audio Fakap scenariusza stand-upera Juliusza Sipiki, do którego głosu użyczyli Łukasz Lotek Lodkowski, Adam Van Bendler, Magda Kubicka, Paweł Chałupka, Mateusz Socha i Błażej Krajewski.

BEST AUDIO Empik Go to pierwsza nagroda na rynku, która wyróżni twórców branży audio w 7 kategoriach związanych z audiobookami i podcastami.

W 2020 roku audiobooki wyszły z czytelniczej niszy i trafiły do głównego nurtu. Razem z podcastami tworzą znakomite uzupełnienie dotychczasowych form spędzania wolnego czasu. Nie rywalizują z telewizją czy filmem, ponieważ kontekst korzystania jest zupełnie inny – są to momenty, podczas których nasze oczy lub ręce są zajęte – mówi Kuba Piotrkowicz, Head of Digital Content w Grupie Empik.

Do kogo powędrują statuetki? Głosy można oddawać od 26 maja do 22 czerwca 2020 na stronie Empiku. Rozstrzygnięcie odbędzie się 28 czerwca 2021.


Serial audio Fakap

Szkolenie z Kołczem Lajkiem a może spotkanie z Grzegorzem Mateusiakiem? Zakrapiany wyjazd integracyjny z wojną paintballową czy mądrości szalonego szefa? Które z tych wyzwań okaże się najtrudniejsze dla pracowników korporacji medycznej w dobie szalejącej w Wuhan grypy? „FAKAP” to audioserial z udziałem aktorów komediowych młodego pokolenia oraz supergwiazd polskiego stand-upu.


Audiobook Grube Wióry

Rafał Pacześ - Grube Wióry (audiobook)

Jednym z najsłynniejszych stand-uperów ostatnich lat jest Rafał Pacześ, którego wystąpienia gromadzą tłumy widzów, którzy cenią go za cięty język i bezkompromisowość. Jeśli myślisz, że Grube wióry są zbiorem żartów Rafała Paczesia, nieco się mylisz. Oczywiście, możesz znaleźć w niej wiele żarcików, jednak autor postanowił pójść o krok dalej i obnażyć wszystkie tajemnice współczesnych mężczyzn. Jeśli chcesz się pośmiać, ale i spojrzeć z zupełnie innej strony na męską część społeczeństwa, sięgnij po pozycję Rafała Paczesia.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj