Kacper Ruciński jurorem w show Mask Singer na TVN!

0

Stacja TVN zakupiła prawa do jednego z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych na świecie. Mask Singer to format, który pojawił się w 41 krajach, a od marca emitowany będzie także w Polsce. Na czym polega?

Mask Singer – co to za program?

Mask Singer to talent show, w którym występują celebryci, ale ich tożsamość owiana jest tajemnicą. Aktorzy, sportowcy, dziennikarze, politycy śpiewają na scenie w wymyślnych kostiumach, a zadaniem widzów i „detektywów” z jury jest rozszyfrowanie kto kryje się pod maską. Jurorzy mogą w tym celu współpracować przy ustalaniu tropów i zadawać pytania uczestnikom, które mają ich naprowadzić do rozwiązania zagadki. Wokalista, którego występ wypadł najsłabiej, na koniec odcinka musi się zdemaskować. Pozostali występują w kolejnych tygodniach programu, a ten kto będzie musiał ujawnić się jako ostatni, zdobędzie statuetkę Złotej Maski. W zagranicznych wersjach programu występowały m.in. takie gwiazdy jak Toni Braxton, Kelly Osbourne, Wiz Khalifa, T-Pain czy Nick Carter.

Mask Singer – jury

Od kilku dni w mediach trwały spekulacje, kto pojawi się w jury programu. W artykułach przewijały się nazwiska Kuby Wojewódzkiego, Julii Kamińskiej, Joanny Trzepiecińskiej i… „któregoś ze stand-uperów”. Najczęściej pojawiały się nazwiska Łukasza Lotka Lodkowskiego, który pełnił już rolę mentora w programie „Usłyszcie nas” na TTV czy Michała Kempy, który od jesieni współprowadzi „Mam Talent” na TVN. Ostatecznie angaż otrzymał Kacper Ruciński, a pozostałe nazwisko jurorów nie okazały się plotkami. Wczoraj wystartowały pierwsze nagrania programu, a skład „detektywów” potwierdził na Instagramie Kuba Wojewódzki.

Przypomnijmy, że dla Kacpra będzie to wielki powrót do telewizji po kilku latach, kiedy to w 2013 roku prowadził program Tylko dla dorosłych na antenie TVP2. W stacji TVN do tej pory wystąpił jedynie w programie Kuby Wojewódzkiego oraz pełnił funkcję gospodarza na Roaście Diablo Włodarczyka. Na ostatniej gali Kanału Sportowego udowodnił jednak, że nie wypadł z formy, więc trzymamy kciuki, żeby Mask Singer przysporzył mu jeszcze większej popularności niż niegdyś dubbingi zwierzątek.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
1

Skomentuj