Jacek Noch – stand-uper z stwardnieniem rozsianym w TVP2

0

Jacek Noch wspólnie ze swoją narzeczoną pojawili się w niedzielnym wydaniu Pytania na śniadanie w TVP2, gdzie opowiedzieli jak połączyła ich wspólna choroba – stwardnienie rozsiane.

Poznaliśmy się w Krakowie po występie Jacka, ponieważ ja też choruje na stwardnienie rozsiane. Natomiast jeszcze przed diagnozą trafiłam na YouTubie na filmik Jacka. Później okazało się, że Jacek napisał książkę, więc stwierdziłam, że gdy tylko nadarzy się okazja, to koniecznie chcę go poznać – wyznała Martyna.

Jak przyznała narzeczona Jacka Nocha w rozmowie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem, obejrzenie filmików dużo jej dało i uważa, że również niejednej chorej osobie, nie tylko na SM.

Okazało się, że on wychodzi na scenę, coś na niej robi i nie załamał się całkowicie. Było to dla mnie impulsem, żeby nie zamknąć się w sobie i nie rozpaczać – dodała.

Jacek Noch przyznał, że o swojej chorobie dowiedział się w wieku 23 lat, a po raz pierwszy na scenę wyszedł w 2015 roku, by nie myśleć o chorobie. Na scenie podczas stand-upu również się oświadczył. Na poniższym nagraniu można zobaczyć całą rozmowę, w tym film z zaręczyn.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
6
0
0

Skomentuj