Lotek i Rutek Prezentują walentynkowy odcinek

0

Z okazji Dnia Zakochanych stand-uperzy Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Rutkowski przygotowali czwarty odcinek swojego sketch show Lotek i Rutek Prezentują. W projekcie tradycyjnie weźmie już udział Wiolka Walaszczyk, ale w pojedynczych nagraniach zobaczymy również gościnnie Pawła Domagałę czy Rafała Banasia.

Twórcy zapowiadają, że odcinek potrwa 45-50 minut i będzie naszpikowany skeczami po bandzie, w których będzie dużo relacji damsko-męskich, miłości, seksu i golizny. Zobaczymy więc między innymi niesmaczne nauki przedmałżeńskie ks. Lodkowskiego, kulisy produkcji polskiego filmu pornograficznego czy amora strzelającego strzałami.

Najfajniejsze w tym projekcie jest to, że nie mamy żadnego bata nad sobą. Nikt nam nie mówi, co i jak mamy zrobić, tylko robimy wszystko, jak to my czujemy. Nie boimy się zrobić nawet czegoś głupiego, abstrakcyjnego czy bardzo hardkorowego.” – podkreślał Lotek w promocyjnym live na Instagramie.

Komicy przyznają, że wzorują się na takich formatach jak SNL i sketch show produkowanych przez Dave Chappelle czy Amy Schumer. Nie planują natomiast występować z tym formatem na żywo przed publicznością, czyli robić kabaretu.

Po prostu piszemy teksty, nagrywamy skecze i zamknięte historie. Naszym marzeniem jest dojść do takiego poziomu, jaki jest w Stanach, tylko potrzebowalibyśmy więcej kasy na kamery, drony, samochody, samoloty i efekty specjalne.” – żartował Rafał Rutkowski.

Premiera odcinka zaplanowana została na 14 lutego o godz. 19:00, a poprzedzać go będzie kolejny live, tym razem na YouTube, godzinę przed transmisją. Bilety na show można kupować na stronie lotekirutek.com w cenie 13 zł za 24h dostęp lub 16 zł za możliwość obejrzenia przez 72h.

Lotek i Rutek #4 – zwiastun

Jak oceniasz ten artykuł?
2
2
1
0

Skomentuj