Michał Leja w Czarnej Wołdze Rafała Paczesia

0

Michał Leja był gościem w trzecim odcinku najnowszego sezonu programu motoryzacyjnego Czarna Wołga. Komik podchodzący z Radymna przyjechał na spotkanie z Rafałem Paczesiem swoim Audi A6 C6, które można było znać już z programu Mini Leja Show.

Michał w ogródku Komediowej opowiadał o swoich doświadczeniach motoryzacyjnych, choć nie ukrywał, że autami zaczął się interesować dopiero niedawno. Komicy zorganizowali wyścig po ulicach Łodzi, polegający na przywiezieniu jak największej ilości papieru toaletowego z magazynu do restauracji Rafała. Podczas testowania samochodu odcinka, czyli Audi RS6 C7 komicy mówili o swoich wstydliwych przeżyciach związanymi z przyjeżdżaniem ówczesnymi pojazdami na imprezy firm, na których robili stand-up.

W dalszej części gospodarz programu zafundował swojemu gościowi „Pytania pod presją”, a więc symulację dachowania Smartem, podczas której sprawdzone zostały umiejętności z tabliczki mnożenia, stosunek do Louisa C.K. po aferze seksualnej oraz prawdziwość plotki o niewspółżyciu Michała z narzeczoną aż do ślubu. Nie zabrakło też innych stałych segmentów, czyli Poradnika Rafała Paczesia i bicia rekordów czasowych okrążeń na torze wyścigowym pod Łodzią.

Pełny odcinek Czarnej Wołgi z udziałem Michała znajdziecie na platformie WOW.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
0
1

Skomentuj