Michał Leja weryfikuje „Spowiedź ratownika”

1

Michał Leja wypuścił na YouTube 15 odcinek swojego formatu komediowego. Tym razem komik z pochodzący z Podkarpacia nie przyglądał się politykom, a dziennikarzom, ponieważ zauważył, że coraz rzadziej weryfikują podawane przez siebie informacje.

Jednym z takich kontrowersyjnych materiałów stał się w ostatnich tygodniach film „Spowiedź ratownika” Wojciecha Sumlińskiego, który zdobył już ponad 2,5 mln na YouTube. Autor nagrania zapewnia, że choć jego rozmówca chce pozostać anonimowy, to na co dzień jest ratownikiem medycznym i uczestniczył w licznych manipulacjach i nieprawidłowościach przy testowaniu na zakażenie koronawirusem.

Materiał wywołał lawinę komentarzy w internecie i co prawda doczekał się już wielu reakcji, ale Michał Leja postanowił przeanalizować go z charakterystycznym dla siebie komediowym sznytem. Wisienką, czy jak kto woli truskawką na torcie jest jego „spowiedź komika”, czyli dowód na to, że w podobny sposób można w negatywnym świetle przedstawić stand-uperów oraz ich menadżerów, którzy tworzą trójkąt bermudzki.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
1
1

KomentarzeJeden komentarz

Skomentuj