Michał Leja wyjaśnia Ministra Edukacji Narodowej

0

Michał Leja powraca ze swoim znanym i lubianym formatem po trzech miesiącach przerwy i to z przytupem! Tym razem komik specjalizujący się w tematach społeczno-politycznych, przejechał się po Ministrze Edukacji Narodowej, czyli Przemysławie Czarnku, któremu w ostatnim czasie media poświęcają dużo uwagi.

To najdłuższy z dotychczasowych odcinków Mini Leja Show, bo trwający aż 35 minut. W nagraniu wziął udział również inny stand-uper z krakowskiego Comedy Lab – Krzysztof Kasparek, który wystąpił jako doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego. Film zdecydowanie przypadł do gustu widzom oraz algorytmom YouTube, dzięki czemu MLS po raz pierwszy w historii zagościł na karcie czasu i po kilku dniach od publikacji zbliża się już do 200 tysięcy wyświetleń.

Jak podkreśla Leja, przygotowanie jego monologu, zajmuje coraz więcej czasu, dlatego od teraz można go wspierać na Patronite. Komik dzięki temu zrezygnuje ze swoich innych zobowiązań na rzecz researchu, pisania, nagrywania i montażu programu. Zachęcamy, więc do obejrzenia nagrania i wspierania Michała!

Jak oceniasz ten artykuł?
2
2
0
2

Skomentuj