Pytał Kacper Ruciński #6 – Jakub Śliwiński

0

Jakub Śliwiński był gościem szóstego odcinka Pytał Kacper Ruciński i zarazem ostatnim w pierwszym sezonie show. Wcześniej Śliwka wcielał się w postać barmana, który przysłuchiwał się rozmowom Kacpra. Swoją rolą zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy chcieli go bardziej poznać.

Śliwiński to komik, który wspólnie z Kacprem Rucińskim i Wojtkiem Tremiszewskim występuje w grupie improwizacyjnej W Trzech Osobach. Od 2 lat próbuje swoich sił w stand-upie, choć jak zauważa w programie, ze względu na pandemię, można powiedzieć, że występował raptem pół roku. Kuba początkowo supportował Rucińskiego, a potem jeździł po Polsce z Abelardem Gizą przed programem Piniata. Jego debiutancki materiał „Zupełnie Nowa Myśl” został uznany za jeden z lepszych debiutów w 2020 roku. Ponadto początkujacego stand-upera możemy oglądać w Spacerach ze Śliwkach, czyli w komediowej formule, którą prowadzi na swoim kanale YouTube.

W 30-minutowym odcinku show produkowanym przez Agencję Stand-up Comedy za barem tym razem zobaczymy Janusza Pietruszkę, który podobnie jak Maks Padalak pojawia się również w skeczach, towarzyszących rozmowie.

Jak oceniasz ten artykuł?
1
0
0
0

Skomentuj