Rafał Pacześ w Dzień Dobry TVN

0

Trwa medialna ofensywa Rafała Paczesia, związana z promocją jego książki Grube Wióry. Tym razem łódzki stand-uper był gościem w Dzień Dobry TVN, a rozmowa była poprzedzona krótkim reportażem na jego temat, w którym poznaliśmy również jego siostrę.

– Jego talent przewijał się już od najmłodszych lat. Zawsze był królem naszych imprez rodzinnych, nawet do tego stopnia, że nie dawał nam absolutnie dojść do słowa. Żartował z nas, opowiadał anegdoty z dzieciństwa lub robił sobie żarty sytuacyjne, z tego, co dzieje się w tej chwili – mówi Emilia Pacześ.

Sam komik zabrał kamery telewizyjne także na swój backstage podczas występu na Torwarze, a także pokazał im Komediową, klub Przechowalnia, w którym debiutował czy słynną już kamienicą w śródmieściu Łodzi, w której mieszkał przez 10 lat.

Mogłem pracować dalej w korporacji, która mnie niszczyła, powodowała depresję i mieszkać w wynajętym mieszkaniu w Warszawie albo wrócić do swojej słynnej kamienicy w Łodzi, gdzie czekało na mnie puste mieszkanie za śmieszny czynsz i spróbować żyć tylko ze stand-upu. Podjąłem to ryzyko. – wspomina Rafał.

Zachęcamy do obejrzenia całości 12-minutowego materiału.

Jak oceniasz ten artykuł?
2
288
2
0

Skomentuj