Rusza Gala Stand-up Comedy 2021

0

Organizowanie dużych tras stand-upowych nie było w tym roku łatwym zadaniem, ale ostatecznie po kilku zmianach terminów udało się. W ostatnich dniach wystartowała Wielka Trasa Stand-up Polska, Please-Stand-up, a teraz dołącza do nich Gala Stand-up Comedy 2021 organizowana przez Stage Production.

Projekt, którego mózgiem jest Mateusz Socha zawita ostatecznie do 16 miast i największych obiektów w Polsce, a w części z nich stand-uperzy wystąpią kilkukrotnie. Organizatorzy przygotowali 52 tysięcy wejściówek i jak zapewniają, widzom ciężko będzie utrzymać się ze śmiechu na siedzeniach.

6 popularnych komików, którzy będą zapowiadani przez Rafała Rutkowskiego kończy testować materiały specjalnie przyszykowane na tą trasę i już w sobotę 12 czerwca pojawi się na pierwszym evencie. Kto wystąpi na Gali Stand-up Comedy 2021?

Gala Stand-up Comedy 2021 – stand-uperzy

Mateusz Socha – Naturszczyk i dzik, który na dokładkę całkiem nieźle wygląda. Mózg całej operacji, ogarniacz i bajarz. Jedno jest pewne – w każdej historii, jaką przeżyliście w swoim życiu, było za mało Matiego. Czas na więcej Matiego. Mati jak Wam wejdzie do głowy, to już nie wyjdzie. Najdziwniejsze jest to, że wcale Wam to nie będzie przeszkadzać!

Piotr Zola Szulowski – Zerwany z łańcucha wilk, który rzuci Wam się do gardeł, obnażając jak wygląda rodzinne życie i czego w nim brakuje. Wszyscy niby wiecie, ale nie chcecie tego do siebie dopuścić, więc on jest od tego, żebyście otworzyli oczy na to, że nie wszystko jest takie piękne. Za to jakie to wszystko jest zabawne!

Paweł Chałupka – Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Piotrek Szumowski – Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów. (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy, czy co?)

Wiolka Walaszczyk – Kocha wymyślać słowa piosenek, a jak była mała, regularnie malowała paznokcie swojemu psu. Je#%e konwenanse i ma problemy z kręgosłupem. Lubi zimną wódkę. Ta prawdziwa Kobieta-Rakieta już wkrótce pojawi się w Twoim mieście!

Michał Leja – Gospodarz programu „Michał Leja Show”, którego spojrzenie na świat, interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy jego występ to rozrywka na najwyższym poziomie.

Rafał Rutkowski – Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Widzowie telewizyjni pamiętają go m.in. z serialu „Daleko od noszy” i „Przepis na życie”. Stworzył i spopularyzował w Polsce gatunek one-man show.

Gala Stand-up Comedy 2021 – terminarz i bilety

Bilety w cenie od 59 zł w zależności od miasta i odległości od sceny dostępne są w serwisie KupBilecik.pl.

 • 12.06 Częstochowa (Hala Sportowa)
 • 17.06 Lublin (Hala Globus)
 • 18.06 Warszawa (Torwar)
 • 19.06 Kielce (Hala Legionów)
 • 20.06 Bydgoszcz (Hala Łuczniczka)
 • 22.06 Wrocław (Hala Stulecia)
 • 23.06 Kraków (Tauron Arena)
 • 24.06 Katowice (Spodek)
 • 25.06 Gdańsk (Ergo Arena)
 • 26.06 Łódź (Atlas Arena)
 • 27.06 Poznań (Sala Ziemi)
 • 28.06 Toruń (CKK Jordanki)

Gala kontynuowana będzie także w sierpniu, październiku czy listopadzie, kiedy to komicy zawitają do Zielonej Góry, Szczecina, Opola, Koszalina oraz ponownie do Poznania.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
1
0

Skomentuj