Rusza Stand-up Fight Club – nowe komediowe show

0

Już 29 stycznia rusza nowy format komediowy online. Stand-up Fight Club to format, na który pięciu komików pisze nowe 7 minut żartów i występuje z nimi na scenie. Warunkiem jest, żeby materiał nigdy wcześniej nie był nigdzie testowany. Dopełnieniem występów będzie talk-show, a pierwszą wspólną pogadankę Panowie mają już za sobą z okazji Sylwestra.

W projekcie biorą udział Tomek Nowaczyk, Michał Pałubski, Damian „Viking” Usewicz, Wojtek Kamiński i Michał „Mimi” Zenkner. W pierwszym odcinku komicy mogli wybrać 3 z 5 tematów:

  • „Pod prąd”
  • „Co by było gdyby?”
  • „Karuzela uczuć”
  • „Ja sobie poprawić samoocenę?”
  • „Czas nie gra roli”

Premiera została zaplanowana na najbliższy piątek na godzinę 18:00. Dostęp do wydarzenia umożliwia obejrzenie streamu do końca stycznia, a bilety w cenie 10 zł znajdziecie tutaj.

Pierwsza zasada Fight Clubu? Nie mów o Fight Clubie. A ja jestem papla i powiem, bo my się bawiliśmy, jak na załączonym obrazku, więc myślę, że i Wy będziecie się dobrze bawić! Będą pogaduchy na różne tematy, będą premierowe stand-upy, na wymyślone przez nas tematy, a bilet kosztuje tyle, co pół litra. Coli.” – napisał na swoim Facebooku Tomasz Nowaczyk.

„Będzie to swego rodzaju pojedynek. Każdy z nas wymyślił temat i wszyscy przygotowaliśmy zupełnie nowe materiały. W programie będą dodatkowo przeplecione komentarzami i luźną rozmową. My bawiliśmy się dobrze, więc pewnie i Wy będziecie.” – dodaje Michał Mimi Zenkner.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
0
0

Skomentuj