Michał Pałubski jurorem w Mistrz Dowcipu na TV4

0

W ostatnim czasie rośnie zapotrzebowanie na komików w telewizyjnych programach typu talent show. Na jesieni 2020 Łukasz Lotek Lodkowski jako mentor przyglądał się występom oryginalnych osobowości w programie Usłyszcie Nas na TV4. Rok później Michał Kempa zastąpił Szymona Hołownię w prowadzeniu Mam Talent, a niedawno okazało się, że Kacper Ruciński zasiądzie w składzie detektywów w nowym programie TVN, czyli Mask Singer.

Teraz do tego grona dołącza Michał Pałubski, który wcieli się w rolę szefa jury w Mistrz Dowcipu na TV4. Były członek Formacji Chatelet a obecnie stand-uper, będzie wysłuchiwał żartów od uczestników programu. Oceni każdy opowiedziany kawał wraz z trzema innymi jurorami i będzie decydować czy występ może być kontynuowany.

W pierwszym etapie, nazwanym „500 plus”, można zdobyć po 100 zł za każdy dowcip, który uzyska pozytywną ocenę większości jurorów. Drugi etap to „Większa większość”. w którym można wygrać 300 zł za dowcip, jeśli zagłosuje za nim troje z czwórki jurorów. Trzeci etap, „Zero sprzeciwu”, to możliwość wygrania 500 złotych za dowcip, pod warunkiem uzyskania jednogłośnej aprobaty jury – czytamy w opisie programu, w którym występujący mogą zarobić maksymalnie 4500 zł.

Gospodarzem programu, który wystartuje już w piątek 4 marca będzie dziennikarz i kabareciarz Roman Awiński. W opublikowanym zwiastunie Mistrza Dowcipu możemy zobaczyć Łukasza Minko – stand-upera ze Śląska, który śmieje się z Sosnowca. Szykuje się telewizyjny open-mic czy nowy Maraton Uśmiechu?

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
1

Skomentuj