Michał Kempa nowym prowadzącym Mam Talent!

0

TVN po rozpoczęciu kariery politycznej przez Szymona Hołownię, zmuszony był szukać nowego współprowadzącego do swojego flagowego talent show. Faworytką do roli gospodyni Mam Talent u boku Marcina Prokopa wydawała się być Barbara Kurdej-Szatan, ale według doniesień medialnych nie wypadła dobrze na zdjęciach próbnych.

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie – powiedziała dla Pudelek.pl osoba związana z produkcją programu.

W ten sposób Michał Kempa, który debiutował w telewizji w 2010 roku w „Stand-up. Zabij mnie śmiechem” zatacza koło i po 11 latach znów pojawi się w talent-show, tym razem w roli gospodarza. Prowadzący Szkło Kontaktowe na TVN24 oraz audycję Król Kempa na antenie radio Newonce pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie został oficjalnie zaprezentowany widzom.

Po wizycie w śniadaniówce TVN Kempa odniósł się na swoim Facebooku do hejtu, jaki przeczytał pod swoim adresem w kontekście nowej roli.

– Jak masz być współprowadzącym program Mam talent to musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić, żeby coś cię rozbiło, coś, co cię dotyczy osobiście, bo wynika z komentarzy w internecie – mówił w filmie parodiującym głośny wywiad Prezydenta Andrzeja Dudy.

Na swoim Instgramie wybór komika ze Stand-up Polska skomentował również dotychczasowy współprowadzący program.

Liczymy, że Michał Kempa nie tylko poradzi sobie w roli współprowadzącego Mam Talent, ale mimo kolejnych obowiązków w mediach, będzie również jeszcze znajdować czas na występowanie na scenie.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
1
0

Skomentuj