6 sezon Comedy Club na Comedy Central

0

W sobotę, 8 maja stacja Comedy Central wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Tym razem premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-upowego show podobnie jak poprzednio jest Rafał Rutkowski.

Jak zapewniają producenci czeka nas wyjątkowa rewia humoru. Szósty sezon „Comedy Club” ma udowodnić, że dobry humor i różnorodność idą w parze. W nowych odcinkach zobaczymy występy w wykonaniu najpopularniejszych polskich komików i utalentowanych stand-uperek, które pokażą, że ”Fajny stand-up jak na dziewczynę” to po prostu fajny stand-up.

Na scenie pojawią się m. in.: Michał Pałubski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Ola Petrus, Karol Kopiec, Cezary Jurkiewicz, Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio czy Marlena Mysza. Zdjęcia do szóstego sezonu „Comedy Club” realizowane były w kwietniu, w warszawskim teatrze Sabat.

Premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Łączy nas humor”, które potrwają do 13 czerwca 2021. Kreację stworzył wewnętrzny dział marketingu ViacomCBS, za produkcję odpowiada DZIKI FILM, a media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Viacom CBS oraz emisję video i display w internecie (m.in Yotube, Facebook, Tik Tok, Spotify).

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
1
0

Skomentuj