Karol Kopiec w Ninja Warrior Polska (zobacz występ)

1

Maciek Adamczyk w Hells Kitchen, Michał Kempa w Mam Talent, Rafał Pacześ w Najlepsze Samochody Wszech Czasów, a teraz Karol Kopiec w Ninja Warrior Polska. Programy telewizyjne w jesiennej ramówce wypełnione są udziałem stand-uperów.

Ninja Warrior to konkurs polegający na pokonywaniu toru przeszkód. W Polsce doczekał się już sześciu edycji, a w ostatnim odcinku gościem specjalnym był komik ze Stand-up Polska. Skąd w ogóle taki pomysł narodził się u Karola?

Zawsze lubiłem WF. Może brzmi to błaho, ale byłem dobry z WF-u i angielskiego, a reszta żenada. Czasami to do mnie wraca, lubię małpie gaje, miejskie siłownie i chciałem się po prostu sprawdzić – powiedział w kulisach programu.

Niestety udział 40-latka w programie nie był zbyt długi. Przebrnął dzielnie przez pierwszą przeszkodę, ale z drugą poszło już gorzej. Wylądował w basenie na Arenie Gliwice i nie dotarł do kolejnych czterech zadań.

Zdradzę Państwu, że mieliśmy okazję jechać razem tutaj do gliwickiej Areny i on naprawdę serio traktował ten występ. Był lekko zestresowany, ale widać, że taka żyłka rywalizacji w oku pojawiła się w zasadzie od początku, kiedy zaczęliśmy rozmowę. Widać po twarzy Karola, że on przede wszystkim od siebie oczekiwał trochę więcej – skomentował wynik komika Łukasz Juras Jurkowski – jeden z prowadzących show.

Jak oceniasz ten artykuł?
2
1
1
0

KomentarzeJeden komentarz

Skomentuj