Maciek Adamczyk wystąpi w Hell’s Kitchen!

0

Maciek Adamczyk ze Stand-up Polska weźmie udział w Piekielnej Kuchni! Hell’s Kitchen to reality show, w którym 14 kulinarnych wariatów zawalczy o 100 tysięcy złotych i pracę u boku Mateusza Gesslera. Nowy sezon startuje 31 o 20:00 i będzie emitowany w każdą środę.

Stand-uper jest zapalonym działkowcem. Ma warzywniak, kompost i pojemniki na deszczówkę. Gotować nauczyła go mama. Był najstarszym dzieckiem, a więc czy chciał czy nie, musiał pomagać w kuchni. Miał ok. 7 lat, gdy zrobił sam pizzę i to łącznie z ciastem. Gotowanie jest dla niego relaksem, pewnego rodzaju medytacją, bo wtedy wszystko wokół przestaje mieć znaczenie. To też jego sposób na pokazanie ludziom, dla których gotuje, że mu na nich zależy.

Lubi kuchnię azjatycką i włoską. Słabo radzi sobie ze słodyczami. Nie je mięsa i nie za bardzo potrafi z nim pracować w kuchni. Kocha swoją rodzinę nad życie, ale chętnie odpocznie w programie od dwóch rozbrykanych dzieciaków – tak Maciek przedstawił się od kulinarnej strony widzom programu.

Stand-up kulinarny

Na swoim Instagramie dodał, że była to super przygoda, nie przyniósł wstydu, o ile nie zmieniono czegoś w montażu. Choć wiele osób spodziewa się nieustannej beki po uczestnictwie komika w programie telewizyjnej, to Adamczyk zauważył, że jest śmieszny kiedy ma być śmieszny, a resztę czasu obserwuje ludzi i pisze o nich żarty.

Autor speciala „Syndrom Sztokholmski” przyznał, że na planie przeżył dużo „pierwszych razów”, przez co napisał już sporo materiału na kolejny stand-up. Zasugerował też, że tytuł nowego programu będzie nawiązywać do jego udziału w Piekielnej Kuchni. Po sezonie wakacyjnym stand-uper planuje zacząć testować napisane żarty.

Źródło: Instagram Hell’s Kitchen

Zapowiedź programu:

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
0
0

Skomentuj