Rafał Pacześ w jesiennej ramówce TVN Turbo

0

Rafał Pacześ – największy miłośnik aut wśród komików wyprodukował już trzy sezony Czarnej Wołgi. Kolejnego sezonu programu na razie nie ma się co spodziewać, ale fanom motoryzacji i stand-upera może spodobać się nowy format w jesiennej ramówce TVN Turbo – Najlepsze Samochody Wszech Czasów.

Jeśli macie ochotę na wyjątkowy, subiektywny ranking samochodów, które stały się symbolami popkultury, ta propozycja jest właśnie dla Was. W programie znani fani motoryzacji omówią auta z całego świata, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. Dziennikarze, eksperci i popularni youtuberzy zaprezentują zaskakujące opinie i nieznane dotąd historie o motoryzacyjnych legendach. To będzie prawdziwa uczta dla każdego, kto kocha samochody! – czytamy w opisie programu, w którym komentatorem będzie m.in. Rafał Pacześ.

Premiera pierwszego odcinka Najlepszych Samochodów Wszech Czasów zaplanowana jest na niedzielę 25 września o godz. 9:30, a dowiemy się w nim m.in., co łączy Syrenkę z Maybachem i Multiplę z Veyronem.

Rafał Pacześ – Najlepsze Premiery Motoryzacyjne

To nie pierwszy program TVN Turbo, w którym wziął udział łódzki stand-uper. We wiosennej ramówce był ekspertem w czwartym sezonie Najlepszych Premier Motoryzacyjnych obok takich osób jak Kacper Jeneralski, Patryk Kmiciuk, Przemek Szafrański, Jacek Szczęch czy Łukasz Bąk. Gruby Wiór zabrał głos we wszystkich 12 odcinkach, które obecnie można oglądać na Player.pl

Jak oceniasz ten artykuł?
0
3
1
1

Skomentuj