Występy stand-up transmitowane w internecie

2

Już 13 lutego, czyli w najbliższą sobotę, odbędzie się premierowy występ Bartosza Zalewskiego z nowym programem „Śmieć czy być?”. Wydarzenie zostało zaplanowane na godz. 19:00 w warszawskim Resorcie, a w związku z poluzowaniem obostrzeń odbędzie się z udziałem publiczności. Wieczór poprowadzi zgrany duet komików w postaci Tomasza Kwiatkowskiego i Piotra Popka.

Bartosz Zalewski – Śmieć czy być?

Jak można się domyśleć, bilety rozeszły się w mgnieniu oka, ale jeszcze nic straconego. Występ będzie transmitowany na żywo w internecie! Dostęp do streamu kosztują raptem 15 zł, a wejściówki można rezerwować na stronie eWejściówki. Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail otrzymacie dalsze wskazówki. Warto zaznaczyć, że dostęp do występu jest jednorazowy i nie będzie zamieszczony na stałe w internecie.

A o czym opowiada nowy program autora takich materiałów jak „Pełna Alienacja”, „Klasyk”, „Nic o Komedii” czy „Infrastruktura Kłamstwa”?

Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży.

Liczymy, że żarty w programie osiągną nie mniejszy sukces niż grafika, która zajęła drugie miejsce w głosowaniu Golden Mics na najlepszy plakat wydarzenia.

Cezary Ponttefski – Dolce Vitam

Podobną drogą poszedł Cezary Ponttefski i dwa tygodnie później w tym samym klubie organizuje występ, który również będzie transmitowany online. W tym przypadku istnieje jeszcze możliwość zajęcia miejsc na kameralnej sali Resortu, a rezerwować bilety w cenie 20 zł można na portalu eWejściówki. Dla tych, którym do Warszawy jest nie po drodze, przewidziana została transmisja online z występu.

Sympatyczny założyciel „Luźnej Grupuchy” w ramach wydarzenia zatytułowanego „Dolce Vitam” podejmie próbę godzinnej rozmowy ze zgromadzona publicznością, Start w niedzielę 28 lutego o godz. 19:00.

Michała Kutka to ze mnie nie będzie, ale mam w zanadrzu parę asów, bo nie będzie to taki konwencjonalny crowdwork special, to będzie trochę crowdwork special typu cuda wianki na kiju + będę chciał nagrać parę przerobionych rzeczy sprzed lat i parę eksperymentalnych sprzed wczoraj.

Stand-up Fight Club #2

Tymczasem już w najbliższy piątek o godz. 18:00 drugi odcinek Stand-up Fight Club, czyli projektu Tomka Nowaczyka, Damiana Vikinga Usewicza, Michała Pałubskiego, Wojtka Kamińskiego i Michała Zenknera. Każdy z występujących przygotował 7 minut nowych żartów z wcześniej ustalonej puli tematycznej, w której skład tym razem weszły:

  • „Błędy językowe”
  • „Granica uczciwości”
  • „Oblicza szaleństwa”
  • „Niecierpliwość”
  • „Jak do tego doszło?”

Po zejściu ze sceny komicy zasiądą wspólnie na kanapie, żeby porozmawiać o bieżących wydarzeniach. Całość transmitowana będzie online, a dostęp w cenie 10 zł jest do kupienia na stronie Ticketos.pl Wejściówka uprawnia do obejrzenia streamu aż do końca weekendu. Istnieje też możliwość wykupienia dostępu do pierwszego odcinka.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Komentarze2 komentarze

  1. No i na to czekałem! Bartosz mnie nie rozczarował. Będzie cudowne prowadzenie, będzie o wampirach, a dzięki transmisji online nie będę pozbawiony być świadkiem tegoż wydarzenia na rok zanim trafi na jutuby. Bilet kupiony, upiory zamknięte w szafie, jeszcze walnę trzy razy głową w ścianę i będę gotowy na odbiór.

    Na transmisję Cezarego również czekam z niecierpliwością. Szczerze, gdyby nie artykuł być może ominęło by mnie to wydarzenie, więc dodam klasyczne „dzięki za info”.

Skomentuj