Lotek będzie występować w telewizyjnym show!

1

Na początku sierpnia w mediach społecznościowych Łukasza Lodkowskiego i TTV pojawiły się tajemnicze zdjęcia stand-upera z Przemysławem Kossakowskim – prowadzącym „Down the road. Zespół w trasie” i Krzysztofem Hirsztrittem – jednym z uczestników programu. Teraz zagadka się rozwiązała. Okazuje się, że Panowie będą mentorami w show stacji należącej do grupy TVN.

Usłyszcie Nas – o co w tym chodzi?

Usłyszcie Nas to Talent Show, który będzie emitowany od 18 października przez 7 kolejnych niedziel o 22:15 na antenie TTV. Program poprowadzi drag queen Himera, a jego uczestnikami będą „niepokorne i kolorowe indywidualności”, prezentujące swój szalony i odważny performance przez publicznością. Dwoje najlepszych zgarnie 50 000 zł i fejm telewidzów. Czyli coś w rodzaju open mica, ale na bogato.

Uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. – wyjaśniają producenci TTV.

Więcej o swojej roli w Usłyszcie Nas komik opowiedział przez kamerami TTV. Okazuje się, że robota mentora, to nie bułka z masłem, bo wymagała od Lotka nawet tańczenia w szpilkach.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
3

KomentarzeJeden komentarz

  1. Pingback: Lotek: Show-biznes to dziwny, cukierkowy świat, który dopiero poznaję - Standupedia.pl

Skomentuj