Stand-up Online – sposób na koronawirusa

1

Jak wszyscy wiemy, występy stand-up w całym kraju zostały odwołane i sytuacja ta zapewne nie zmieni się prędko. Receptą na brak rozrywki na żywo jest Stand-up Online. To projekt w ramach, którego Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski wystąpią na scenie przed… kamerami, z których wszyscy mogą obejrzeć stream 20 marca o godz. 20:00.

Bilety (a w zasadzie kody dostępu) na wydarzenie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Aktualnie dostępna jest pula kodów w cenie 8 zł, którą można wykupić tutaj.

Organizatorzy poinformowali, że do powyższych trzech stand-uperów, wkrótce dołączać będą kolejni komicy. Trzeba natomiast mieć na uwadze, że cena biletów będzie rosnąć, więc radzimy nie zwlekać z zakupem.


Głodni stand-upu i rozrywki na żywo? Imprezy odwołane ze względu na pandemię? Coś strzyka między czwartym a piątym kręgiem? Z tym ostatnim nie pomożemy, ale na pierwsze dwa zagadnienia przedstawiamy nasze lekarstwo – STAND-UP ONLINE.

Zapraszamy, jak świat długi i szeroki, przed ekrany telefonów i komputerów. Już 20.03 udostępnimy Wam stream ze specjalnie przygotowanego występu stand-upowego, przeprowadzonego w klinicznie antyseptycznych warunkach.

Co najważniejsze – sami będziecie mieli za pomocą czatu wpływ na poruszane tematy, gdyż wykonawcy będą improwizować fragmenty stand-upowe za Waszą sugestią. Oprócz tego przewidujemy fragment panelowy, podczas którego odpowiemy na Wasze palące kwestie, zwłaszcza jeśli palącymi kwestiami są dzieci, dzieci nie powinny palić.

Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, przygotujcie herbatkę w ukochanym kubku i cieszcie się ekskluzywną rozrywką bez wychodzenia z domu.


By zalogować się do transmisji na stronie http://standupnolimits.ppv-stream.pl/ w polu login wpisz kod znajdujący się na bilecie (podpisany jako „kod”). Hasłem będą 4 ostatnie znaki tego kodu. Stream będzie aktywny godzinę przed wydarzeniem.

LOGIN: kod biletu
HASŁO: 4 ostatnie znaki kodu biletu
Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

KomentarzeJeden komentarz

  1. Piotr Buczkowski

    Kupiłem bilet zapłaciłem 10 zł nic nie mogę zobaczyć bo nie ma takiej strony.Chuj wam w dupę. W sobotę 20. miałbyć standup nie ma takiej strony.

Skomentuj