Stand-up Polska Na Żywo #2

0

W środę 20 maja o 21:00 odbędzie się druga edycja programu rozrywkowego „Stand-up Polska na żywo”. Za biurkiem ponownie zasiądzie Antoni Syrek-Dąbrowski, który będzie pełnił rolę gospodarza wydarzenia. Towarzyszyć będą mu Maciej Buchwald jako prowadzący audiotele dla widzów oraz Łukasz Kowalski, który zadba o oprawę muzyczną programu.

Tego wieczoru możemy spodziewać się również archiwalnych i niepublikowanych wcześniej fragmentów występów komików ze Stand-up Polska zaprezentowanych przez Czarka Jurkiewicza czy skeczy przygotowanych przez Karola Kopca, Maćka Adamczyka i Bartka Walosa. Nie zabraknie również gościa spoza świata stand-upu. W pierwszej edycji Antoni Syrek-Dąbrowski rozmawiał z Joanną Jędrzejczyk, a tym razem podczas streamu pojawi się Paweł Domagała.

Stand-up Polska na żywo #2 – bilety

Bilety na wydarzenie kosztują 15 zł i gwarantują dostęp do ponad godzinnego streamu live i przez 7 dni po zakończeniu transmisji. Dostęp można kupować tutaj.

Dla tych, którzy nie widzieli pierwszej odcinka Stand-up Polska na żywo, przypominamy fragment nagrania, w którym Czarek Jurkiewicz testuje żarty na swojej mamie.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj