Stand-uperzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

0

W najbliższą niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja z wiadomych względów odbędzie się głównie w internecie i skupi się na pomocy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Tradycyjnie już w akcję włączą się stand-uperzy, którzy przygotowali licytacje, występy online oraz inne atrakcje.

Stand-uperzy dla WOŚP

W niedzielę o 18:00 Maciej Brudzewski i Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz poprowadzą wydarzenie, w którym weźmie udział ośmiu dobrze znanych komików. Panowie będą na żywo licytować przyniesione przez siebie cenne przedmioty, opowiadać o swoim wpadkach, organizować konkursy i przeprowadzać pojedynek na wiedzę z fanami. Wszystko to, aby napełnić po brzegi wirtualną puszkę. Wydarzenie dostępne będzie pod linkiem na YouTube i już teraz można ustawić sobie przypomnienie.


Escape Room z Abelardem Gizą

Live Cam Escape Room to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możemy rozwiązywać zagadki w stacjonarnych pokojach bez ich odwiedzania. Z okazji finału WOŚP wrocławska firma organizuje licytacje, których zwycięzcy wirtualnie przeniosą się do escape roomu wraz z wybranym przez siebie artystą. Jednym z nich jest Abelard Giza.

Jestem wielkim fanem escape roomów. Od początku pandemii nie byłem w żadnym i trochę się stęskniłem. Okazuje się, że istnieje opcja zagrania on-line! Przetestowałem i jest naprawdę fajnie! Zgodziłem się, więc z radością na udział w grze, którą licytujemy dla WOŚP.” – napisał na swoim Facebooku komik.

Licytacja gry z Abelardem trwa pod tym linkiem na Allegro i obecnie trzeba przebić kwotę 2325 zł.


Koszulka i książka od Rafała Paczesia

Rafał Pacześ na finał przeznaczył od siebie koszulkę z dobrze znanym hasłem na tle modelu R107 oraz książkę Grube Wióry z imienną dedykacją. W licytacji trwającej pod tym linkiem udało się już osiągnąć blisko 1700 zł i sami jesteśmy ciekawi czy uda się mu przebić kwotę, za którą niedawno została sprzedana książka Piotrka Szumowskiego (2500 zł).


Wieczór komediowy

Organizatorzy wieczoru komediowego „Stand-up & Impro Live” zapowiadają dwie godziny doskonałej rozrywki, dzięki występom komików z całej Polski. Na ten moment swój udział w wydarzeniu potwierdzili Maciej Twarowski, Szymon Jaworski, Natan Maciej Milaszewski, Michał Skwarek, Adam Kałużny i Tomasz Waberski. Stream startuje w niedzielę o 18:00 pod tym linkiem na YouTube, a już teraz można napełniać wirtualną skarbonkę w tym miejscu.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
8
0
0

Skomentuj