5 lutego Roast Marcina Najmana

2

Na konferencji MMA-VIP oprócz zbliżającej się gali mieszanych sztuk walki nieoczekiwanie zapowiedziany został… Roast Marcina Najmana. Wydarzenie z udziałem bohatera niezliczonych memów odbędzie się w piątek 5 lutego.

Choć organizatorzy zapowiadają, że na roaście pojawi się „śmietanka polskich komików i śmietanka polskich celebrytów” to lista roastujących na ten moment wygląda dość skromnie. Potwierdzony został okazjonalnie próbujący swoich sił w roli stand-upera Krzysztof Skiba, TAXI Złotówa – YouTuber, z którym Najman tydzień później zawalczy na wspomnianej gali oraz poznański raper Bonus BGC.

Marcin Najman oczekuje że do uczestnictwa w roaście zgłoszą się inne znane nazwiska z polskiego show-biznesu, które chętnie wyjaśni. Najbardziej jednak oczekuje na pojawienie się dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego, który dołożył sporą cegiełkę do tego, że bokser w ubiegłym roku pojawił się w TOP5 sportowcach wyszukiwanych w Polsce przez przeglądarkę Google. W tym celu organizatorzy zwrócili się już do współwłaściciela Kanału Sportowego za pomocą… zaczepnych wpisów na Twitterze.

Dodatkowym smaczkiem imprezy ma być możliwość grillowania króla memów także przez widzów. W tym celu należy wysłać swoje zgłoszenie z wideo na adres info@roastnajmana.pl

Czy Najman sprosta temu wyzwaniu? W jaki sposób będzie bronił się przed ostrymi żartami wkłuwanymi niczym kołek osinowy w serce wampira? A może sam użyje kłów, wbije je w szyje swoich oprawców i wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Bilety na wydarzenie w cenie 14,95 zł można kupować na roastnajmana.pl. Na tej samej stronie dostępne są też bilety na galę MMA-VIP za 19,95 zł, a pakiet obu streamów kosztuje 29,95 zł.

Jak oceniasz ten artykuł?
12
4
5
7

Komentarze2 komentarze

Skomentuj