Adam Van Bendler w spocie reklamowym Wieczystej Kraków

0

Niedawno informowaliśmy, że Kacper Ruciński został rzecznikiem prasowym Klubu Towarzysko-Piłkarskiego Weszło. Teraz inny klub z niższej ligi promuje się we współpracy ze stand-uperem. Wieczysta Kraków to drużyna, która przebojem awansowała do 3 ligi i właśnie rozpoczyna nowy sezon.

Klub, którego właścicielem jest krakowski milioner Wojciech Kwiecień, podpisał niedawno umowę z Nike na przygotowanie wzoru koszulki żółto-czarnych. Wieczysta chwali się, że jest dopiero drugim klubem w Polsce, dla której amerykańska firma przygotowała dedykowana projekt. Nic dziwi więc, że prezentacja nowej koszulki jest wpierana przez nieszablonowy spot reklamowy.

Adam Van Bendler jako kapitan reprezentacji komików swoimi umiejętnościami piłkarskimi imponował już podczas meczów z reprezentacja raperów. Teraz czaruje techniką także na stadionie w Krakowie, gdzie w ostatniej minucie meczu zdobywa bramkę na 1:0. Wzbudza szacunek u trenera klubu Franciszka Smudy, świętuje wspólnie z klubowymi gwiazdami Sławomirem Peszko i Radosławem Majewskim oraz rodzi zainteresowanie miejscowych kibicek. Rzeczywistość okazuje się jednak zupełnie inna, natomiast stand-uperowi na pocieszenie pozostaje hasło kampanii, czyli „Nie musisz być mistrzem, żeby mieć marzenia… …ale w nowej koszulce Wieczystej wszystko staje się możliwe!”.

Kampania została bardzo dobrze odebrana w internecie. Nawet kibice innych drużyn doceniają humor w reklamie i są zdania, że kreatywność klubowego marketingu już teraz jest na poziomie Ekstraklasy. Zadowoleni ze współpracy z Van Bendlerem wydają się być także piłkarze.

Rafał Pacześ w reklamie EUG 2022

Co ciekawe, niedawno ukazał się spot reklamowy także z udziałem innego stand-upera. Rafał Pacześ postanowił wesprzeć promocyjnie Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie w Łodzi. Komika możemy zobaczyć w filmie podczas pracy w restauracji Komediowa (2:33).

Jak oceniasz ten artykuł?
0
1
0
1

Skomentuj