Kacper Ruciński rzecznikiem prasowym KTS Weszło

1

Krzysztof Stanowski to dziennikarz znany w ostatnim czasie przede wszystkim z Kanału Sportowego. Dużo wcześniej, bo w 2008 założył piłkarski portal Weszło, a 4 lata temu na fali popularności strony powołał Klub Towarzysko-Sportowy. KTS pnie się w górę po kolejnych ligach i zatrudnił rzecznika prasowego.

Krzysztof Stanowski w zeszłym roku był gościem w programie Pytał Kacper Ruciński i najwyraźniej rozmowa mu się spodobała, bo potem zaprosił stand-upera do poprowadzenia noworocznej gali Kanału Sportowego. Panowie postanowili kontynuować współpracę i Kacper przedstawił się jako frontman KTS Weszło.

Konferencja KTS Weszło

Niedawno odbyła się przedsezonowa konferencja klubu, na której nowy rzecznik się nie pojawił. – Jest to jedyny rzecznik prasowy, który ma wywalone na takie konferencje jak dzisiaj i nie miał zamiaru się na niej stawić – śmiał się szef KTS Weszło.

Stanowski wyjaśnił, że praca komika w klubie będzie się różniła od pracy innych rzeczników prasowych, więc ma szansę stać się postacią ikoniczną.

To będzie najbardziej znienawidzony rzecznik prasowy w historii futbolu. Mam wrażenie, że on tego pragnie i chce zostać czarnym charakterem tej branży. Marzy mi się, żebyśmy grali poważne mecze na dużych stadionach i Kacper zaczął tam trollować kibiców, dziennikarzy i przedstawicieli innych klubów.

Pozostaje więc czekać na start nowego sezonu piłkarskiego i liczyć, że Kacper odnajdzie się w nowym środowisku. Męską szatnie po meczu w końcu zna już dobrze.

Jak oceniasz ten artykuł?
3
3
1
0

KomentarzeJeden komentarz

Skomentuj