Aplikacja Adama Van Bendlera na ostatniej prostej

0

Adam Van Bendler i jego fundacja Psia Krew wystartowała w listopadzie 2020 roku ze zbiórką na stworzenie aplikacji, która stanie się czymś w rodzaju numeru 112 dla potrzebujących zwierząt. Już na początku jesieni możemy spodziewać się uruchomienia Animal Helper.

Stand-uper wraz Pawłem Gebertem z Psiej Krwi pojawili się w studio Dzień Dobry TVN, gdzie Małgorzacie Ohme i Filipowi Chajzerowi opowiedzieli o kolejnych etapach, czyli zbudowaniu centrali, przeszkoleniu pracowników, testach aplikacji i planowanych rozszerzeniach.

– Celem aplikacji jest nie tylko niesienie pomocy zwierzakom, ale przede wszystkim edukacja. Każdy, kto ściągnie aplikację, znajdzie w niej praktyczne porady dotyczące opieki nad zwierzęciem. Dzięki niej dowiemy się, co zrobić, gdy np. na pies jest chory lub widzimy potrącone przez samochód zwierzę – wyjaśnił Adam Van Bendler.

Jeśli jeszcze nie wsparliście zbiórki na Animal Helper, to jest ku temu ostatnia okazja, bo w serwisie zrzutka.pl osiągnięto już 98% z założonego celu 105 000 zł. Można to zrobić tutaj.

Jak oceniasz ten artykuł?
0
2
0
1

Skomentuj