BANG2: relacja Stand-up Hunter na YouTube

0

Zainteresowanie polskim stand-upem rozpowszechnia się szybciej niż koronawirus z Wuhan. Nic więc dziwnego, że powstał właśnie pierwszy kanał YouTube prowadzony przez fana, a w zasadzie fankę tej formy komedii. Stand-up Hunter to inicjatywa Dżasty z Krakowa, która planuje jeździć na występy, przyglądać się stand-uperom i recenzować ich twórczość.

Będziemy tworzyć filmiki o portretach różnych stand-uperów, tych najpopularniejszych, tych średnio popularnych i tych, których może jeszcze nikt nie kojarzy. Na pewno będzie to bardzo fajna przygoda – zapewnia Stand-up Hunter.

Jak przyznaje Dżasta, pomysł narodził się jej pod prysznicem, a do założenia kanału przekonali ją znajomi. Nam ta inicjatywa wydaje się równie ciekawa, zwłaszcza że jakość nagrań i sposób montażu, wygląda naprawdę profesjonalnie. Mimo, że nie znamy Justyny, to swoją energią budzi u nas pozytywne odczucia, co w prowadzeniu YouTube wydaje się być kluczowe.

W swoim pierwszym filmie Stand-up Hunter wybrała się z kamerą na BANG2 do krakowskiej Tauron Areny, gdzie dwa tygrysy polskiego stand-upu i jedna panda, wystąpiły przed rekordową, bo 12-tysięczną publicznością. Na 12-minutowym filmie możemy zobaczyć relację z występów stand-uperów, posłuchać przemyśleń YouTuberki na temat organizacji wydarzenia, obejrzeć oprawę spektaklu i poznać spostrzeżenia na temat pracy ekipy filmowej pod sceną. Trzymamy kciuki, żeby Dżasta miała motywację do dalszego filmowania i jak to mawia „Peace, laugh and Stand-up”.

  • Czy Czarek Sikora i Darek Gadowski odstawali poziomem żartów?
  • Dlaczego Kacpra Rucińskiego uważa za stand-upowego filozofa?
  • Na czyim występie Stand-up Hunter śmiała się najgłośniej?
  • Czemu operatorowi kamery pracuje się najlepiej z Lotkiem?
  • Co jest minusem BANG2 w porównaniu do innych wydarzeń?
  • Dlaczego Rafał Pacześ swoim występem pozamiatał scenę?

Zachęcamy do obejrzenia!

Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Skomentuj