Stand-up piwa Zatecky: Cerstve Zarty

2

Cerstve Žarty – to show, w którym dwóch prowadzących – Piotr Kędzierski i pochodzący z Czech Robin Lipo – rozmawiają po polsku i czesku o krajach, z których pochodzą, a przy okazji rzucają masę wcale nieczerstwych dowcipów. Program jest o wszystkim, co dzieli i łączy nas z naszymi sąsiadami – o poczuciu humoru, miłości, sporcie, kulturze, jedzeniu.

Spotkanie kultury polskiej i czeskiej odbywa się dokładnie tam, gdzie można się tego spodziewać – w barze. Luźna atmosfera, połączona z występami stand-uperów sprawia, że dystans do rzeczywistości jest tu większy, niż całoroczna produkcja knedlików w Czechach.

Wystąpienia w barze „Čerstvych Žartów” przygotowały znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny stand-upowej, takie jak Michał Kempa, Dariusz Gadowski, Maciej Adamczyk i Tomasz Nowaczyk. Ich cięty humor i odważne żarty mówią dużo o życiu Polaków i Czechów w nieco krzywym zwierciadle.

Čerstve Žarty to program o tym, co dzieli i łączy nas z naszymi sąsiadami, Czechami. Piotr Kędzierski i pochodzący z Czech Robin Lipo rozmawiają po polsku i czesku o swoich krajach, a Michał Kempa opowiada, jak poderwać dziewczynę.
Wspólne jedzenie zbliża ludzi, a picie jeszcze bardziej ?Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Čerstve Žarty”! W nim dowiecie się, jak wznieść toast tak, żeby nikogo nie obrazić…? Na deser zaserwujemy Wam stand-up Darka Gadowskiego.
Pech to problem międzynarodowy – nieważne, czy jesteś Czechem, czy Polakiem. W drugim odcinku programu Čerstve Žarty Piotr Kędzierski i Robin będą opowiadać o swoich niefortunnych i zabawnych przygodach. Dodatkowej dawki śmiechu dostarczy stand-uper Maciej Adamczyk.
Co zadziwia nas w Czechach? Czego zaskakującego o Polsce dowiedział się Czech Robin? Cerstvych żartów dostarczy nam zdumiony Michał Kempa.
Skok po piwo, slalom między stolikami – długo można by wymieniać ulubione dyscypliny. W tym odcinku Robin i Kędzior będą rozmawiać o piłce nożnej i żonach piłkarzy oraz… o wyczynach z piwem? ?
Jak oceniasz ten artykuł?
0
0
0
0

Komentarze2 komentarze

Skomentuj